Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfelejtettem előre hasszorító...

Elfelejtettem előre hasszorítót venni viszont most meg nincs rá pénzünk, betekerhetem magam folpakkal?

Figyelt kérdés
2 hete szültem, a hasszorító kimaradt a listámból, most viszont nincs rá keret... :( Jó lenne ha picit tartaná valami a hasamat mert meghúzodott benne valami és még a bőröm sem ment teljesen vissza. Szerintetek ha betekerem folpakkal az jó lehet?
2013. ápr. 11. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem. Ki fogja szívni a bőrödet, és tiszta véraláfutás lesz az egész, nem beszélve a viszketésről.
2013. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teszveszen olcsón tudsz venni has szorítót! Az előttem lévő írását annyival egészíteném ki,hogy a folpakkal nem is tudnád rendesen leszorítani,mert túl rugalmas hozzá!
2013. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Akkor már ezerszer inkább fáslival tekerd körbe, az legalább szellőzik.
2013. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
ne is erőltesd egyiket sem,nem jó a hasszorító sem,mert nem ösztönzi a hasizmodat arra,hogy magától jöjjön rendbe.engem császároztak,mégsem használtam,és semmi sem látszik a hasamon,mintha nem is szültem volna.adj időt magadnak majd visszamegy az.Amennyire kell,tartják az izmok.
2013. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A folpackkal csak ártassz!!!

2 hét alatt nem fog vissza menni a hasad!! Kell 1-2 hónap, addig a pőr is puha, löttyedt lesz, ezen a hasfogó sem segítene!

A húzódásra is az a jó, ha dolgozik a hasizom, az tartsa, ne egy anyag a hasad!!!

A nők 80%-a ne is használ hasfogót!!!

2013. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van, és sosem használtam has szorítót. Szép laposra ment vissza a hasam mind a kétszer, és egyetlenegy csíkom sincs. Bár én egész terhesség alatt testápolóval kentem, mert annyira viszketett.
2013. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én se ajánlanám a folpakkot, inkább vegyél fel egy harisnyát, az nem olyan szoros, az igaz, de kicsit összetart! Húzd fel amíg csak tudod! Vagy nekem van ilyen alakformáló harisnyám, ha van otthon ilyened az szorosabb, mint a sima, talán az is jó lehet..
2013. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor jó kis hülyeséget gondoltam ki... :)

Köszönöm a válaszokat!!! :)

Így sem olyan csúnya a hasam, csak olyan furi hogy még ennyire puha és lötyög amikor megyek, főleg terhesség után furi, ugye akkor szép feszes, kemény volt. Csíkom nincs hálisten, végig testápolóztam.

2013. ápr. 11. 12:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem használtam hasszorítót, egyszer vettem fel pár nappal szülés után, de annyira rossz érzés volt hogy 5 perc után le is vettem. Így is visszament a hasam, igaz nem 2 hét alatt. Illetve nem is az hogy visszament, mert felesleg nem maradt rajtam, kilóban még könnyebb is voltam szülés után mint terhesség előtt, de ugye olyan furán löttyedt volt az egész hasam. Sok időbe (hónapok) telt mire teljesen olyan lett mint előtte, de visszaállt végül.
2013. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy most löttyedtnek érzed a hasad. Viszont szerintem is felesleges a hasszorító, a folpack meg főleg :) Vissza fog állni szépen magától, csak adj még neki időt. Nekem sem volt ilyesmim, a hasam ugyanolyan, mint terhesség előtt.
2013. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!