Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismeri valaki Györben Dr....

Ismeri valaki Györben Dr. Nagy Miklóst? Mennyire jó szakember? Ha a 18 heti uh-n fiút látott, hihetek neki? Annyira örültem elfelejtettem kérdezni biztos-e.23hetes km

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Elé régóta van a szakmában, tapasztalt, de nálam pl múltkor tévedett, a frászt hozva rám. Azt mondta, hogy az átlagosnál több a magzatvíz, mind a 2 babánál, hogy ez mekkora probléma... Van-e orvosom, mondom igen, erre tök izésen odavágta, hogy akkor neki mondjam. Aztán saját dokim is megnézett, semmi gond nem volt a mennyiséggel.


Fiú-lány kérdésben hihetsz neki, nekem is eltalálta :)

2013. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen.De nem lett bajuk a babàknak ugye?Velem mèg kedves volt eddig.Jó lenne ha kisfiú maradna:)
2013. jan. 31. 09:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja làtom hogy jól vannak:)
2013. jan. 31. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
van egy stílusa, de szakmailag UH tekintetében az egyik legjobb Győrben,
2013. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lett bajuk. Bár ezt az UH-t a Nagy MIklós elnézte, de a dokim megnyugtatott, oké volt minden.
2013. febr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!