Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baba? Vagy baj van?

Vkg90 kérdése:

Lehet baba? Vagy baj van?

Figyelt kérdés
Menstruáció után egy nappal voltunk együtt a párommal védekezés nélkül. Pár nappal később furcsa szurkálást éreztem hol a jobb oldalt az alhasamban. Az aktus után 3 nappal csináltam tesztet, de negatív lett, viszont azóta is érzek fájdalmat, néha csiklandós érzést az alhasamban hol jobb, hol pedig bal oldalt. Néha csak középen érzek olyan görcsöket mint menstruáció alatt. Két hét múlva kéne megjönnie. Emellett még a fejem fáj néha, (bár ez lehet a szemproblémám miatt is), és gyakran kell pisilnem. Más egyéb jele nincs a dolognak, nem vagyok rosszul, nem sóvárgok bizonyos ételek után. Lehet még baba, vagy esetleg valami más bajom van?

2013. ápr. 11. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem peteérésnek tűnik....2 héttel a havi elött...
2013. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehetséges, hogy az, de még sose éreztem ilyet peteérésnél, ezért gondoltam a babára
2013. ápr. 11. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik teszt sem mutatja ki 3 nappal az aktus után , ha van baba. Várd meg a havid napját, ha nem jön meg tesztelj újra, de szerintem nem vagy terhes.
2013. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
KIZÁRT, hogy baba, ez max. peteérés. aktus után 3 nappal tesztelni...hány éves vagy te?:)
2013. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet, hogy korai volt, de annyira kíváncsi voltam mi lehet ez, és mivel még sosem használtam tesztet nem tudtam, hogy működik a dolog. 23.
2013. ápr. 11. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
23 évesen már tudni kellene, hogy kb. 14 nap, mire szex után az embrió beágyazódik. a lényeg, hogy ez nem terhesség. ha gyereket szeretnél, ma legyetek együtt, ha nem, akkor meg védekezz!!!
2013. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat. :)
2013. ápr. 11. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!