Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes és 5 napos terhes...

Loliboli kérdése:

8 hetes és 5 napos terhes vagyok. A terhességgel elvileg minden rendben van, de az normális ha baloldalt a köldökömnél érzékenyebb és fáj?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van! Nekem is nagyon fájt, sőt egyszer annyira, hogy az ágyról se tudtam felkelni.. egy két hétig még éreztem, utána teljesen megszűnt! Elvileg azért fájt (a doki szerint) mert ugye rendeződnek a dolgok bent, nyúlnak a szalagok, nő a méh... stb
2013. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, a babád valószínűleg a bal oldalon fogja magát befészkelni. Nekem a jobb oldalon volt végig, és a köldököm mellett jobb oldalon volt is nagyon sokáig egy dudor. Az a dudor most itt visongat. :)
2013. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,csak aggodtam,mert nem emlékszem rá,hogy az elsö babámnál volt e ilyen fájdalom. :)
2013. ápr. 11. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!