Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy minden nap...

Normális, hogy minden nap azon izgulok, hogy minden rendben van-e a babával? Már reggel ébredés után az első gondolatom, hogy nincs e baja, él e. Minden nap többször símogatom a hasam, hogy nő-e.

Figyelt kérdés
Érzem a púpot a hasam alján,de olyan lassan nő.11hetes vagyok,de szét esz az ideg.Volt 2vetélésem,de mindkettő az 5.hétig elment,vérzéssel.Van 2gyermekem probléma mentes terhességekből.Jól vagyok,de mégis reggeltől estig izgulok,alig várom a 12hetes uh-ot,de félek is,hogy minden rendben lesz-e.
2013. márc. 31. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így telik minden napom. Amikor nem mozog, akkor rossz dolgokra gondolok, szorongok. Szerintem teljesen normális.


34hkm.

2013. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:-) De jó,te már csak 6hétig izgulsz.Nem bánnám ha már mozogna,de ez az első 15-18hét tele van ideggel.
2013. márc. 31. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is így vagyok:D Tavaly volt egy vetélésem még a 6. hét előtt, de műszeres befejezés kellett. Most 10 hetes vagyok és ugyanígy vagyok, mint te:D Férjem szokta mondani, hogy ezzel az izgulással ártok, szóval legyek kedves nyugodtan kihordani a gyerekünket:D

2013. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Hat szerintem magaddal tolsz ki! foleg 2 veteles utan ez a legrosszabb amit tehetsz hogy stresszelsz! Nem gondolod? Ha elmegy, ugyis el fog menni.. Ez miatt izgulni nem valik senki javara, es gondolom betolti a napjaid rendesen. En 7 hettol vereztem erosen 2 hetig, majd azota barnazok... Most vagyok 14 hetes! Elejen megijedtem, de azota eldontottem nem fogok felni es izgulni mert azzal csak ARTOK. A termeszet ugyis eldonti megmarad-e a baba vagy sem. Sokat nem tehetek ellene. Viszont pozitivan gondolkodni tudok, es biznakodni is a legjobbakban! Ezt megtehetem magamert es terhessegemert..
2013. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 vetelesem volt,es ma lettem 20 hetes vegre!:) En most kezdek el aggodalmaskodni,pedig tudom hogy ilyenkor meg nem mozoghat mindennap..De olyan megnyugtato erzes amikor mozog!:)

Az elejen a 6.heten en is bevereztem,nem lattak hogy mi a gond,aztan a 13. es 15.heten is barnaztam.Igen,akkor megijedtunk,de nem szabad stresszelni!En is pozitivan allok hozza (probalok mert muszaj!:) ).Jo babavarast!:)

2013. ápr. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Probald meg atallitani errol az agyad! Ne vonzd be a rosszat a tudattal, mert annak nagy ereje van!
2013. ápr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy normàlis,hiszen a kis babàd èletèröl van szó.

DE muszàj pozitivan gondolkodnod,simogasd,beszèlj hozzà ezt ök màr megèrzik,ès nekik is sokkal jobb ha nyugodt boldog az anyuci ès tudja hogy nagyon vàrjàk idekint :) Nagyon sajnàlom a veszteséged, de nàla csak a jòra gondolj mert bevonzod a rosszat.

Boldog baba vàràst jò egèszsèget.

36+3 hetes km és egy kisfiù anyukàja

2013. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Megpróbálok csak pozitívan gondolkodni.Mindenkinek boldog babavárást.:-)
2013. ápr. 1. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!