Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdett el...

Nektek mikor kezdett el vizesedni a kezetek, lábatok? Lehet valahogy enyhíteni vagy már ez így marad a terhesség végéig?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem nem vizesedett


de egy ismerősömnek bevált h egy napig csak héjában főtt burit evett sótlanul vagy icipici sóval !

és másnap egész nap wc-re járt :-)

és szépen lement a vizesedés - na nem teljesen de sokkal jobb lett neki


állítólag jó még a lestyános lábfürdő is

és csalán tea - ezt óvatosan max napi 1 bögre

2013. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!nekem vizesedett a lábam!Nem maradt meg a végéig,magától elmúlt!Igaz,hogy sokat pihentem,mindig feltettem a lábam a pokrócra amikor lefeküdtem.Nekem az vált be.7 hós kislány anyukája
2013. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 29. héttől kezdett el vizesedni a lábam. Néha az ujjam is vizesednek, most hogy jobb idők vannak, de az terhesség előtt is előfordult. A megoldás, hogy fekvésnél polcold fel a lábaidat. Igyál sok vizet (még többet, mint eddig) és kerüld a sót és a fűszereket.
2013. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én már a 19.hét óta vizesedem,de hála Istennek nem brutálul..vizesek az ujjaim,az alkarom meg a bokáim,de az sem annyira vészes.Nekem azóta folyamatosan vizes,nem enyhült,de hála Istennek nem is rosszabbodott. :) Az egyik ismerősömmel találkoztam a héten,és azt mondta,hogy szerinte az arcom is kezd püffedni,de én nem veszem magamon észre mert ugye én látom magam minden nap.Sajnos ha elkezdesz vizesedni,akkor ez már így is marad,és csak örülni tudsz annak,ha nem lesz brutális a végére.


36+4 hkm

2013. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 14. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!