Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesek vagyunk, terhesség...

19 hetesek vagyunk, terhesség alatt már ötödször van herpesz a számon, tényleg nem okozhat gondot? Doki szerint figyelembe se vegyem, nektek van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Ezek előtt félévente jött ki kb,most pedig iylen gyakran? :(
2013. ápr. 13. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a szadon van az nem gond....

A nemi herpesz jelent gondot, de az is szuleskor (mindenkeppen csaszarozzak az aktiv nemi herpeszes kismamat)


Ezen kivul az lenne meg baj, ha most kaptad volna eloszor el.

Azert van gyakran kinn, mert ilyenkor az immunrendszer nem olyan eros, foleg az elejen, mivel kell ahhoz, hogy a magzatot ne idegen szovetnek erzekelje a szervezet.. (Kicsit meglepodve olvastam eloszor...)


Ne aggodj...

2013. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

De, sajnos okozhat gondot, ugyanis máris átadhattad a babádnak is a herpesz vírust. Múltkor olvastam egy cikket, ami a herpesz veszélyeiről szól és bizony elbagatellizálják, de egy kisbabára nézve igen veszélyes hatásai vannak, mivel nekik még nincs kifejlett immunrendszerük. Nem is a pocakban okoz igazából gondot, bár ott is lehetséges, hanem mikor majd megszületik. Ha benne van már a vírus, akkor kialakulhat nála már egész pici korban és sajnos ennek is nagyon sok veszélye van rájuk nézve.

De ha egy magzat az anyaméhben kapja el a herpesz vírust, attól megbetegedhet a méhlepény is. Ez főleg akkor fordulhat elő, ha a kismamának a nemi szervén is fellelhető a herpesz, nemi herpesz formában. És mivel ha valakinek már kijött bárhol, akkor kijöhet odalent is. Erre azért jó lenne figyelni.

De amúgy valószínűleg nagyon le van gyengülve az immunrendszered és azért jön elő ilyen sűrűn. Immunerősítést kellene csinálnod.

2013. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

19 hetesek vagyunk :-) :-)

kivel?

2013. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt sokan hasonló kérdéseket tettek fel, úgyhogy találhatsz megnyugtató válaszokat.

Az ajakherpesz még nem a világvége, csak tényleg egy kis immunerősítőre lesz szükség.

2013. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

3-asnak:

Lehet kötekedni, de ő 19 hetes terhes, és a magzat is 19 hetes magzat...tehát mindketten 19 hetesek.

Ez azért nem olyan, mint a kinőtt 4 fogunk. :)

2013. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ,illetve a 3asnak üzenem hogy ketten vagyunk,én mint 19 hetes kismama,ő pedig mint 19 hetes magzat. :)
2013. ápr. 13. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hasonlo a bajom. Bar en kora terhes vagyok 4+1hkm

Es nekem a pozi teszt utan jott ki egy hatalmas herpesz a szamon :(

Nem akar mulni. De legalabb tudom mostmar mi okozta.

En is aggodtam miatta.

2013. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%

Nem leszek túl bíztató.Nekem kb 30 hetesen vol herpesem a államon.Elmentem a dokihoz, hogy írjon fel nekem erre krémet.Azt mondta nincs rá semi szükség majd elmúlik. ....

Igen nekem elmúlt, de a fiamon ott van a nyoma...most 6 éves.Igaz egy iciri-piciri heg féle, de biztos vagyok benne, hogy ez annak a helye. :(

2013. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!