Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Herpesz vírus 2 laboreredmény...

Herpesz vírus 2 laboreredmény lett valaminek pozitív terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a laboreredményeimet. A herpes simplex 2 igG: negatív, de az igM pozitív lett. A dokim azt mondta, hogy ez csak akkor pozitív, ha friss fertőzöttség van a szervezetben. Azt mondta max 3hónapig mutatja ki ezt a vér, de már olvastam olyat is hogy max 3hét. Ez szexuállis úton terjed ugyebár. Na én veszélyeztetett terhes vagyok kezdettől, közel a 7. hónapban vagyok, és nem volt szexuális kapcsolaton a baba fogantatása óta. Sőt a vizsgálatot is amikor csinálták már 1hónapja kórházban feküdtem. Én még arra sem emlékszem, hogy a számon lett volna valaha herpesz, nemhogy ott lent. Soha nem volt semmi tünetem nekem se, se a páromnak akivel 15éve együtt vagyunk. 2éve szültem a kislányomat ott semmi baj nem volt. Most ismételt vizsgálatra megyek. De félek nehogy baja legyen a babának.
2011. dec. 21. 09:06
 1/6 anonim válasza:

Nekem is pozitív lett!Tavaly decemberben kétes eredményt kaptam,júliusban terhes lettem,azóta van egy kétes és egy pozitív eredményem most várom a harmadikat.Nekem Debrecenbe azt mondták,hogy ha baj lenne,már rég elvetéltem volna,ill. lehet hogy csak császárral szülhetek,nehogy fertőződjön a baba.Nekem se volt soha még ajak herpeszem sem,a páromnak sem!Szerintem ne aggódj,biztosan egészségesek lesznek a babáink!


23+6 hkm

2011. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! És neked a igG-d negatív vagy pozitív? Köszi
2011. dec. 21. 12:53
 3/6 anonim válasza:
Szia! Az igG negatív!Nekem azt mondta egy doki,hogy az igM pozitivitás azt jelenti,hogy ellenanyagokat termel a szervezetem ez ellen a vírus ellen.Úgy tudom,hogy ha az igG és az igM is pozitív akkor friss a fertőzés(de nem 100%).Én is már a legelejétől veszélyeztetett vagyok,nem csak e miatt.Ha az uh-n minden rendben szerintem ne aggódj!Mi nem is gondolunk arra,hogy beteg lehet a baba,tudom nehéz,de máshogy nem lehet kibírni!Nyugi!!!!!!!!!!
2011. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is kezdettől veszélyeztetett vagyok. Kórházban is voltam több mint egy hónapot. Volt egy nagy hematómám és 2és fél hónapig ömlött belőlem a vér. Esély sem volt, hogy megmarad a baba. Most csodával határos módon eltűnt a bevérzésem és minden rendben volt. Erre most meg megkapom ezt az eredményt:( Jövőhéten megyek ismétlésre. A babám végig szépen fejlődik szóval szerintem sem lesz gond, csak nem értem hogy lehet ez pozitív. Köszi a választ! Kellemes Ünnepeket nektek
2011. dec. 22. 10:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a dokim azt mondta, hogy az igG régi fertőzés az igM friss. Na mindegy majd csak kiderül mi az igazság.
2011. dec. 22. 10:32
 6/6 anonim válasza:
Nektek is Kellemes Ünnepeket!
2011. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!