Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a normális magzatmozgás...

Mező Szilvia kérdése:

Mennyi a normális magzatmozgás 21 hetesen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted a kérdést?Ugye nem szám szerint?:)

Én a harmadik babámat várom, ma töltöttem a 20 hetet, de még elég ritkán ézem mocorogni.Most kezded érezni, ne várj még sokat, örülj neki, ha már érzed időnként ;)

2013. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En holnap leszek 22 hetes,es igazan most kezdem surubben erezni!:) De van aki csak most kezdi egyaltalan erezni..Azt mondjak hogy a 24.hetig normalis az hogy nem sokat erzed(ezt olvastam).
2013. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a 20.héten kezdtem érezni minden nap,és akkoriban olyan 5x éreztem egy nap,de akkor még az volt a max.

Boldog babavárást :)


36+4 hkm

2013. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szám szerint értettem, hanem úgy, hogy napi szinten kb. mennyiszer kéne mozognia? Amúgy azért kérdem, mert nekem úgy mozog, hogy naponta kb. 3-4-szer érzem, de akkor nagyon intenzíven mocorog. Ezen kívül is néha gondol egyet és belém rúg. Csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra, hogy normálisan mozog-e.
2013. ápr. 14. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen teljesen normálisan mozog,ilyenkor még nem érzed olyan sűrűn.Majd ahogy telik az idő hétről-hétre egyre többet és többet fogod érezni..a végén már számolni sem fogod,mert lesz már olyan hogy egy nap 100x meg még többször is megmozdul és akkor már nem fogod számolgatni :D


36+5 hkm

2013. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 15. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!