Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van már értelme orvoshoz...

Van már értelme orvoshoz menni? Aug.13-án volt meg utoljára a menszeszem.

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Teszteltél már? Mert ha igen, és pozitív, akkor én biztosan elmennék. Lehet, hogy még nem lesz szívhang, de ha bármi probléma lenne, még gyógyszerrel sok minden helyrehozató!

Én az előző terhességemnél is az 5.héten voltam dokinál, és egyből kaptam is gyógyszert, mert látta, hogy nem minden okés. Szóval én mindenképpen mennék, amint pozitívat teszteltem.

2009. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen érdemes!!! teszt és indulás :)
2009. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, ha nincs különösebb panaszod, mondjuk nem vérezgetsz, nem görcsölsz nagyon, én várnék. Én a 7. héten mentem, így is egy héttel látta kisebbnek a doki, de olyan jó volt, hogy volt szívpulzálás, nem kellett aggódnom, hogy azért nincs, mert túl korán mentem, vagy azért nincs, mert valami baj van!
2009. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én be voltam sózva- de nagyon. Mondhatta bárki, ne menj még nem érdemes- 2 nappal a teszt után már az ultrahangon figyeltem a vastag méhnyálkahártyát és egy gyanús 2mm-es pöttyöt :D Boldog voltam, ugyanakkor volt 3 nap amíg a megerősítő ultrahangra vártam :) Húú... Nah a mostani eszemmel- persze tapasztalattal a hátam mögött, 1 hetet várnék. Sok sikert!
2009. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van 2 pozitív tesztem. Tünetek nem nagyon vannak: reggelre "bedurrannak" a melleim, van egy kis émelygésem is, meg néha hasfájdogálás.Amúgy napközben meg olyan mintha nem is lennék terhes. Köszi a válaszokat Mindenkinek!
2009. szept. 23. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem augusztus 10.én kellett volna megjönnie,tehát 3 nappal előrébb járok:-))Hétfőn voltam pont 6 hetes akkor mentem el az orvoshoz,és már látszott a 2mm es babám,és volt szivhangja is:-)Úgyhogy szerintem már nyugodtan elmehetsz,ha esetleg nem lesz még szivhang,akkor se ijedj meg,lehet csak később fogant pár nappal:-)Drukkolok!
2009. szept. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!