Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly októberben volt missed...

Tavaly októberben volt missed abortuszom (9hetesen! ). Azóta sikerült teherbe esnem, február 25-én jött meg utoljára a menszeszem. Hány hetesen szükséges először orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Már 5 hetesen ki lehet mutatni a petezsákot és azt, h. jó helyen van-e. Most már nyugodtan menjél dokihoz, kb. 6 hetes lehetsz, lehet, h. már a szívkezdemény verését is láthatod!

Ja és teli hólyaggal menj, úgy többet láttok!

2008. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugy gondolom minél elöbb mert egy missed ab-ot okozhat sárga test hormon hiány is.Nekem is volt missed ab és én is hamar mentem kaptm is egy Duphaston nevű gyógyszert ami végeredményben terhesség megtartó.Most 19 hetesek vagyunk és minden a legnagyobb rendben.Sok sikert
2008. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Minél előbb menj orvoshoz, én is hasonlóképpen jártam, az előző terhességemet műtétileg kellett befejezni, mert nem maradt velünk a baba. Most újra babás vagyok, először a kimaradt menses után 1 héttel mentem és Utrogestant kell szednem. Mostmár 8 hetesek leszünk.

A legjobbakat!

2008. ápr. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5-6 hét.

Gratulálok, és boldog babavárást!

2008. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!