Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babás poci vagy puffadás?...

Babás poci vagy puffadás? Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés
11+3 hkm vagyok. Reggelente laposabb hasam, de kb felkeléstől számítva 1 órára már szépen gömbölyödik, nap végére meg már jó nagy. Nem érzem, hogy puffadt lennék, inkább azt, hogy a méhem nő meg jobban, főleg ha sokat állok, megyek.

2013. ápr. 14. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem puffadás, mivel a babás poci éjjel-nappal ugyanakkora, és nem kisebb reggel mint este
2013. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vszinuleg puffadas. Kulonben nem menne ossze reggelre. 14 hetes vagyok es puffados. Viszont a babas pocim mar reggel is szepen latszik. Estere meg kb 30 hetesnek nezek ki.
2013. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11 hetesen nekem ilyen puffadt hasam volt, estére mindig jó nagy lett, aztán 16. hét körül kezdett kialakulni a rendes babás:)
2013. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most estére megint szép termetes lett :)

Hogy lehet ennyire felpuffadni nem is értem?

Nekem tök olyan érzet mintha a méhem nőtt volna meg jó nagyra.

Párom meg teljesen el van ájulva, hogy már mekkora a pocim, olyan aranyos :))))

2013. ápr. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!