Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mégis MITŐL ekkora a hasam 12...

Mégis MITŐL ekkora a hasam 12 hetes terhesen, jó tudom puffadás de egész nap semmit se eszek kb akkor mi puffad?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés. 3.baba és a hasam akkora mint ha 20 hetes lennék, egyébként lapos hasam volt/van alapban tehát nem arról van szó hogy maradt egy kis pocim. Nem vagyok extra vékony de a hasamon PONT nem volt háj. Mi a fenétől lehet ekkora amikor a baba maga kb. 5 centi a méhem se olyan nagy még, és a hányinger miatt egész nap fél zacskó kekszen élek?
2013. ápr. 9. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ez ilyen:) nekem is hatalmas, igaz, bent ketten laknak:)))
2013. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát komolyan mondom én is kezdek már ilyesmire gondolni (de közben remélem azért hogy nem...) utoljára 7 hetesen voltam uh-n akkor egyet láttak,csak nem lettek ketten...

de ez valami hihetetlen nem is értem mi van a hasamban .,,,reggel még oké de estére hatalmas, behúzni se tudom.

2013. ápr. 9. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:

raksz fel képet, hogy mi is megnézhessük?

Úgy könnyebb véleményt alkotni... :)

30 hkm

2013. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem jó a fényképező de majd teszek fel bár úgy lenne igazán érdekes ha lefotóztam volna mondjuk úgy 5 héttel ezelőtt is hogy döbbenetes a különbség:(
2013. ápr. 9. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok, ez az enyém a kettővel. nekem 7+5-nél találták meg őket:))))

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


szerintem tök normális a pocakod növekedése

2013. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem :) Hú nekem nagyobb ennél :((
2013. ápr. 9. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
alkati dolog is, én meg még nem vagyok egész 12:) de ne aggódj ezen ennyit, ettől még nem lesz hatalmas pocid
2013. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 hetes kép pocimról . :) Nekem is elég nagy , második babóm lesz , 1 terheségmnél is hatalmas pocak lett a végére, alkati dolog nekem most a sparba megkérdezte a pénztáros kismama mondtam igen nem látszik mondta de , mondta ő is az kérdeztem hány hetes mert nem láttom a hasát mondta 17 hetes harmadik babával :). szóval nyugi .


[link]

2013. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is elég nagy , második babóm lesz , 1 terheségmnél is hatalmas pocak lett a végére, alkati dolog nekem most a sparba megkérdezte a pénztáros kismama, mondtam igen nem látszik? mondta de , mondta ő is az kérdeztem hány hetes mert nem láttom a hasát mondta 17 hetes harmadik babával :). szóval nyugi .
2013. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!