Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éles szúró alhasi fájdalom,...

Éles szúró alhasi fájdalom, de csak székletürítésnél?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok. Eddig is éreztem, hogy húzódnak odalent a szalagok, nem is aggódtam, az orvosom is mondta, hogy nő a méh, azt érzem. Viszont 2 napja reggel, amikor jön a székelési inger, sokkal jobban beleszúr a fájdalom ott lent a szeméremcsontomnál, aztán nagyvécézéskor (nincs székrekedésem) annyira beleáll, hogy csillagokat látok. Aztán elmúlik, és egész nap nem érzem ilyen élesen. Ilyen volt már valakinek?? Ez is csak a szalagok nyúlása??

2013. ápr. 15. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem simán lehet. Odabent minden átrendeződik ugyebár és a belek is elcsúsznak. Én egyszer úgy jártam, hogy már jókora pocakom volt, valamikor a harmincvalahanyadik hét környékén, mikor nagywc-znem kellett. Jött az inger nagyon, de a baba a fejével elnyomta a végbelem. Nem bírtam kipréselni. Olyan rosszul voltam már 20 perc után, hogy azt hittem kihívom az ügyeletet. Akár mit csináltam, nem jött ki onnan a feje. VAgy egy órát lazítgattam az izmaim és próbáltam arrébb lökdösni a babát, mire sikerült. Ez nagyon komoly volt. remélem a mostani terhességemnél nem lesz ilyen. Most már röhögök rajta, de akkor nagyon megijedtem.
2013. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!