Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! M ez? A melltartómon...

SOS! M ez? A melltartómon sárga folt van, a bal mellbimbóm vége meg van repedezve (de nem száraz) és pici helyen sárgás, nem fáj,19HKM

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
előtej :)
2013. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen előtej
2013. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez előtej. :)

Én is meglepődtem először, olyan kétségbeejtő érzés volt, mint mikor először megjött... :D

2013. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajjj köszönöm :))) most már csak mosolygok,anyukámat is hivtam :D Neki is volt ilyen,nagyon megijedtem,a pulzusom az égben van :D El sem tudtam képzelni mi történik :) Kentétek valamivel?Vagy csak elmulik és kész?
2013. ápr. 16. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindenhol száraz a bőröm, mióta babát várok, így a bimbóudvar is hámlik, én mandulaolajjal kenegetem esténként... Csodát nem tett, de már nem olyan vészes. :)
2013. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, kenni nem kell, ez normális jelenség. Ha zavar, tegyél be egy melltartóbetétet, ami felfogja.
2013. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!