Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meg érti majd a...

Szerintetek meg érti majd a doki holnap hogy nem tudok befeküdni mert nem tudom kire hagyni a 3 éves kislányom?

Figyelt kérdés
Házi orvos beküldött abelgyogyászatra mert magasabb a vérnyomásom mint kéne hogy legyen. Ha be akar fektetni akkor nem tudom kire hagyni mert mindenki dolgozik és ilyen hirtelen nem tud senki egy hét szabadságra menni. Szerintetek meg érti, vagy mint tegyek?
2013. ápr. 16. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hány hetes vagy? Mennyi a vérnyomásod?
2013. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok és 140 és 150 között van de néha normális értéket mérek.
2013. ápr. 16. 15:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy befektetne, nem olyan vészesen magas, először erre gyógyszert írnak. Nekem is kb. ilyen szinten volt a vérnyomásom (igaz csak 37. hét után), és a napi 3 szem Dopegyt tökéletesen levitte 110-120 közé. Szóba sem jött hogy be kellene feküdnöm.
2013. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A baba a pocakodban sínyli meg, ha nem fekszel be a kórházba, nem állítják be a vérnyomásod!!!

Magas vérnyomásnál nem kap elég oxigént, tápanyagot a pici, károsodik a méhlepény!

Menjen betegre a férjed a gyerekkel, a gyerek orvosnak ha elmondod mi a helyzet, biztos kiírja!

2013. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Saját felelősségre maradhatsz otthon, vagy legalábbis hazamehetsz, ha be is küld. Esetleg azt meg lehet próbálni, hogy beszerzel egy vérnyomásmérőt, ő meg felír gyógyszert, rendszeresen felírod az értékeket, és csak akkor fekszel be, ha nem javulsz.

Anyu is bement, aztán saját felelősségre haza, írta az értékeket, és amikor rosszabbodott, csak akkor feküdt be, habár neki kórház iszonya van, nem egyéb dolga volt.

2013. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
SZerintem itt rossz a sorrend és a logika. Ha súlyosan magas a vérnyomásod (szerintem ez még nem így van, de orvos dönti el nem én), akkor nem az a kérdés, hogy hogy tudod megúszni a kórházat, hanem az, hogy hogyan ártasz a legkevésbé a babának a pocakodban. A másik gyermeked felügyeletét pedig meg kell tudnotok oldani valahogy. Mindig van megoldás, csak keresni kell. Ha be kell menned, hogy megfigyeljenek, akkor tuti hogy ha otthon maradsz egy 3évessel, nem fogsz feküdni, ezt mindenki tudja. Kockáztatsz. Inkább azt kezdeném el megszervezni, mit tegyek, ha muszáj maradni, és nem azt, hogy mit tegyek, hogy ellógjam a korrekt kezelést.
2013. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem fog befektetni, ezzel az értékkel biztosan nem.

Ha viszont egyszer tényleg be kellene feküdnöd, és nem teszed, nem fogja megérteni, viszont akkor ez lesz a legkisebb gondod.

2013. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mi az az érték amikor befektetnek?
2013. ápr. 16. 15:59
 9/15 anonim ***** válasza:

Megérteni nem fogja , de most mit tud tenni, kényszeríteni nem tud, ha nem látod be hogy a babád érdeke akkor ő nem fog erővel bevinni téged:)

Én értem mit írsz meg én sem hiszem hogy ez olyan magas érték lenne hogy ezzel befektetne illetve előbb mindenféle gyógyszerekkel megpróbálnák levinni, még befektetés előtt. Barátnőmet se fektették be pedig neki 150-160 as vérnyomásai is voltak néha, emeltek a gyógyszeradagján aztán a legvégén még egy hétre vmi más fajta gyógyszert is kapott.

De befeküdnie nem kellett.

Nekem keményedésem volt sűrűn és a méhszájam elkezdett rövidülni (3.baba) és befekvést javasoltak, nem tudtam megoldani így nem feküdtem be, mit tudok csinálni, a férjemet nem engedték el szabira, meg hát pár nap nem segített volna rajtam- nagyszülők nincsenek, az hogy hetekre fizessek bébiszitternek vagy házvezetőnőnek az anyagilag nem fért bele, így maradt hogy amikor tudtam feküdtem amikor nem akkor meg nem...

Szerencsém van/volt mert már 30 hetes vagyok és még mindig 2100 a méhszáj mint 15 hetesen.

2013. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Terhesen 140 vérnyomás felett vérnyomás csökkentőt írnak, ha viszont 150 fölé is megy, az károsítja a magzatot, befektetnek!

Ha szülni mész majd, akkor is meg kell majd tudni oldani a nagy elhelyezését, mint most!

2013. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!