Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex után ártalmas a keményedé...

Szex után ártalmas a keményedés, méhösszehúzódás?

Figyelt kérdés

Nem volt orgazmusom, mert ahogy éreztem h keményedik a hasam, próbáltam minél kényelmesebb pózban maradni és már nem tudtam úgy kikapcsolni. Nektek is sokat keményedik a hasatok? Mennyire ártalmas a babára nézve? Szinte már ott tartok h nem merek házaséletet élni :-( Szedek magnéziumot is.


23 h km


2013. ápr. 17. 07:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták mikor először terhes voltam, hogy ami jó a mamának, az jó a babának! :D


Milyen magnéziumot szedsz?

2013. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én is azt hallottam, de a keményedés nem vmi jó érzés :-(

MagneB6 extra-t szedek.

2013. ápr. 17. 07:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Szedj magnerotot! Sokkal jobba mint a MagneB6! Én is azt szedtem onnantól, hogy szex közben keményedtem és onnantól nem volt gond!


Lányommal is azt szedtem és most is azt szedek!

2013. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azt mondják az orvosok, normál terhességnél ez nem gond, ilyenkor ezek ártalmatlan keményedések. De ha valami miatt veszélyeztetett a terhesség, akkor meg is tiltják a szexet.

Ha nincs semmi baj a terhességgel, a babára nem ártalmas, csak persze módjával. Az én férjem most úgy örül nekünk, szinte naponta szexelne, ezt azért nem merem megengedni, de hetente 1-2-3 belefér.

És persze a magnézium az jó, de ha sűrűn keményedsz, akkor abból minél erősebbet, pl. Magnerot.

31 h km

2013. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És mindenképpen konzultáljak a dokimmal ha átváltok Magnerotra? Vagy nyugodtan tehetem? Mert dokihoz csak 2 hét múlva megyek.
2013. ápr. 17. 07:27
 6/16 anonim ***** válasza:
nyugodtan szedheted! :D
2013. ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És melyik a jobb keményedésre? Magnerot vagy Magnosolv?
2013. ápr. 17. 07:38
 8/16 anonim ***** válasza:

A másikat nem ismerem, de a Magnerot nagyon jó! Én is sokat keményedtem és ez sokat segített!


1.

2013. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még egyszer! Azt elfelejtettem megkérdezni h abból hány szemet kell naponta beszedni?
2013. ápr. 17. 07:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Mennyit szedtél magneB6ból?


A megnerot 500mg-os a magneB6 48mg!


Napi 2X1 bőven elég kell hogy legyen! Bár én csak akkor szedem ha kell, nem szedem minden nap!

2013. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!