Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 1 hetig barnaztam (nem...

Ha 1 hetig barnaztam (nem minden nap), de mar 4 napja semmi, szerintetek nincs gond? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Angliaban elek, itt a terhesgondozast kisse felvarrol veszik, ugy erzem. Elso UH 12 hetesen van, elotte 1x, max 2x jutsz el terhesgondozasra, de altalaban csak 1x. Mivel a vedoneninek nincs UH-ja, csak magzati szivhang hallgatoja, igy 12. het elott meg se hallgatja a szivhangot. Korulbelul 12.-15. hettol hallgatja.

7+2 hetes voltam, amikor egy picike barnat talaltam a bugyimon, majd meg ket alkalommal, de egy-egy nap kihagyassal, majd meg 4 napig minden nap volt valami, de nagyon keves, egyik nap rozsaszin, masik nap karamellas szinu. Aztan elmult. De semmilyen fajdalmat nem ereztem. Persze erre nem vizsgaltak meg, azt mondtak, rendben van. Mar ez lesz az 5. napja, hogy nincs semmi. Penteken megyek eloszor terhesgondozasra, de tudom, hogy akarmennyire konyorgok majd, meg se probalja bemerni a babat. (Otthoni szivhang hallgatoval lattam youtube-os felveteleket, hogy egyesek mar 8+4 hetesen bemertek olyan kutyukkel, amilyen a vedoneninek van. 2. terhessegem, meg tudom kulonboztetni a magzat szivhangjat az enyemtol)Ha nem talalna, max tovabb paraznek, mert mar eleve parazok. Ha meg megtalalja, megnyugszom. Artani nem artana vele.

Volt mar ugy valaki, hogy egy hetet barnazott, nem volt fajdalom, utana elmult, s nem lett semmi baj?


2013. ápr. 17. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress fel egy Early Pregnancy Unitot, ez altalaban a korhazakban van, walk-in alapon mukodik, mond, hogy erosen vereztel es kotelezo megnezniuk.

En is igy csinaltam.

A barnazas barmit jelenthet, de amugy normalis az elejen. A fajdalommal jaro eros verzes az, ami veszelyes. A sima barnazasra erdemes ranezni, de biztos nincs baj.

Mindenesetre keress fel egy EPU-t, velem 6+1 hetesen volt ez, es en 6+5 naposan jutottam igy scanhez.

2013. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!