Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a gond? A mostani...

Mi lehet a gond? A mostani párommal, már 2-szer sikerült teherbe esni, de sose alakult ki a petezsákba embrió.

Figyelt kérdés
Van már egy lányom,tehát úgy gondolom,hogy nem nálam van a gond.A lányommal gond mentes terhességem vol,de a mostani páromnál,már 2-szer teherbe estem 3-rom hónapon belül,de mind 2 alkalommal,csak petezsákig jutottunk.Mi lehet a gond????

2013. ápr. 15. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban nem tudjuk megmondani, ahhoz orvosi vizsgálatra van szükség!
2013. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok, mint Te, csak én nálam az apuka ugyanaz. Így főleg érthetetlen.

Egyébként lehet pajzsmirigy gond, progeszteron hiány. Ezt érdemes lenne kivizsgáltatni. Én is nyáron fogom. Addig fogyózok, és szeptembertől hajrá!

2013. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ettől még lehet nálad (is) a gond sajnos. Nekem is volt spontán terhességem, mégis lombikos lettem, úgy, hogy én vagyok a "bűnös". Hormonok, inzulinrezisztencia, cukorgondok.


a férjem ugyanaz :)

2013. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia, ami az ismerősi körömben hasonló nagy galibákat okozott. Irányított vérvétellel lehet szűrni.
2013. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!