Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bele szabad szólni? Mit...

Bele szabad szólni? Mit gondoltok? Egy kismamát megüthet bárki is? Egyáltalán nőt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy párocska. A férfi ( bár nem nevezném annak, mert nem érdemli meg), már a nő teherbeesése előtt is bántalmazta a nőt.. Aztán a védőnőnél láttam a hölgyet, és nemrég újra. Már egész nagy pocakja van és monoklija! Egyébként nagyon jó körülmények közt élnek. De még az utcán is ordít rá, stb stb.. Most ilyenkor mit lehet tenni? Ha a körzeti védőnőnek szólok az nagyon gáz? Nem bírom ezt megemészteni, hogy a nő pocakjában egy kicsiny új élet van, mégis ki fog felelni ha esetleg beteg lesz emiatt a baba??????? Ti figyelmen kívül hagynátok ezt az egészet?????
2013. ápr. 17. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Te semit nem tehetsz, de a védőnőnek én szólnék, és megmondanám, hogy ne mondja, hogy én szóltam, csak próbáljon meg segíteni meg körülnézni náluk és ha olyan a helyzet jelentse a gyermekvédelmiseknek.Mert aki a feleségét veri az a gyerekét is bántalmazni fogja.Úgyhogy szerintem szólj neki,te egymagad nem tehetsz semmit és nincs is rá jogosultságod meg hatásköröd.Üdv:38hkm
2013. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ha a nő a vnőhöz monoklival mászkál, akkor nyilván észre vette ő is már. Nem?
2013. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom hogy tud e róla. Még most először láttam monoklival..
2013. ápr. 17. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélhetsz róla a védőnővel, de amíg a nő olyan hülye, hogy ezt hagyja, sokat nem tehetsz. Ha letagadja, senki nem mentheti meg. Mindenki abban él, amit választ. Sajnos ilyen az élet.
2013. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez kényes kérdés. Szerintem, eleve senkinek nincs joga megütni a másikat, de egy kismama azért külön eset, hiszen a testében egy élet fejlődik.

Viszont azt tudnod kell, hogy ha szólsz, akkor ugyan kikérdezik majd a kismamát, de ha tagad, akkor nincs mit tenni. Sajnos. Ez az ő élete, ő választotta. Maximum beszélhetsz vele, összebarátkozhattok, hátha hatással lehetsz rá és segíthetsz neki.

2013. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!