Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes terhes vagyok oriás...

33hetes terhes vagyok oriás pocakkal, többen kérdezték hogy ikreket várok e? Utolso Uh-n a méretek szerint 2nappal későbbre mondták a szülést mint eddig akkor azt jelentheti hogy mégsem oriási a babám nem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 2 héttel(!) mérik nagyobbnak.A 2 nap az szinte semmi.Ha 1-2-3 héttel nagyobb akkor lenne nagy baba.nekem a 32 hetes uh-n mértek 2160grammot, a 36 hetesen pedig 3210et.Szóval valószínű, hogy 4 kiló körüli lesz a fiam.Amúgy a babák a 32.hétig szinte egyforma ütemben fejlődnek, utána már kijön a genetika.A szülést pedig nálunk 2 nap miatt nem szokták előrehozni.Mármint az időpontot.Üdv:37hetes+4napos kismama
2013. ápr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet nem volltam érthető,bocs,tehát az a helyzet hogy mindenki azzal ilyesztget hogy oriasi babám lesz és nem fogom tudni megszülni,na de 2hete voltam Uh-n és a méretek alapján ugye amit a gép kiir 2nappal "kissebb" volt a babám mint eddig,tudom hogy a két nap az semmi,ezzel csak arra akartam célozni hogy ha hatalmas baba lenne akkor a méretei nagyobbak lennének mint kellene nem?
2013. ápr. 13. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is óriás pocakom volt,mindenki gratulált az ikrekhez (?),40+3-ra született (mondjuk az utolsó 1 hétben már olyan voltam,mint egy víziló,menni sem bírtam.)3100 gramm,és 54 centi.4 óra alatt meglett.Ráadásul hízni sem híztam olyan sokat (13 kg.) és mégis nagy volt a pocakom.Ne aggódj,egyébként,ha nagy a babád,az sem azt jelenti,hogy nem fogod tudni megszülni.Unokatesóm 3 hete szült simán,fél óra alatt egy 4100 grammos 57 centis babát.Igaz széles csípője volt...
2013. ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem volt nagy pocakom, mint másnak 7 hónaposan akkora voltam a 42. héten. 4100 gr. volt a fiam, hatalmas fejjel :)

172 cm vagyok és elég vékony testalkatú, bár a csípőm nem annyira kicsi. Sztem a has mérete nem mutatja hogy mekkora lesz...

2013. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hatalmas pocakom volt és egy viszonylag pici baba volt benne. 3kg, 50cm, 33cm buksi.

A mostani terhességemnél is mondta a doki, hogy jó nagy hasam van, meg a baba sem lesz kicsi, de én már csak akkor hiszem el, ha látom!

2013. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nagy a poci, mert a baba jól van. Baba csak tippelt méret, simán meg szülöd
2023. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!