Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tartod betegesnek? Nekem...

Nem tartod betegesnek? Nekem furán hangzik.

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy valaki az egész terhessége alatt napi 3x fürdik, merthogy bármikor bármi gond adódhat és indulni kell a kórházba. Kicsit furának tartom, és egészségtelen is szerintem. Én 3x voltam terhes, de ugyanúgy csak napi 1x fürödtem, mintha nem lennék terhes. Mégsem voltam soha büdös.
2013. ápr. 18. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Miért lenne egészségtelen naponta háromszor fürdeni? Van aki terhesség alatt jobban izzad, meg úgy jobban érzi magát, ha gyakrabban tisztálkodik.
2013. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez baj? Ha neki jólesik? Kárt nem okoz a gyakori fürdés :)
2013. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja-ja, igazad van. De mindenkinek van egy heppje, csak nem ismeri be. :)

Amúgy barátnőm nem terhesen napi 2x fürdött, terhesen meg amikor csak volt rá ideje! Napi 3-4 alkalommal biztos. Őrület számomra, de hát ez van. Ő ilyen.

Amúgy ő nem azért fürdött, mert büdös, csak valahogy belső kényszer volt ez neki...

2013. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egészségtelen túlzásba vinni a tisztálkodást...
2013. ápr. 18. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy nekem napi 1x zuhannyal is olyan száraz lett a bőröm terhesség alatt, mint a sivatag, hiába ittam sokat és krémeztem. Belegondolni is rossz, hogy kiszárítaná napi háromszori fürdés.
2013. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem egészségtelen, ez egy nagy baromság. Akkor egészségtelen, ha agyon sikálja magát mindenféle vegyszerekkel. De, azzal hogy befekszik valaki a kádba naponta háromszor egyáltalán nem árt magának, sőt nyugtat, relaxál közben.
2013. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én csak 1x fürödtem, nekem pont elég volt.

Bár ha akartam sem tudtam volna többször, mert dolgoztam, nem voltam otthon, munkahelyen meg nem volt zuhanyzó. Bár nem mintha vágyta volna rá.

Nekem a napi 3 alkalom már soknak számít, tök feleslegesnek tartom. Lehet nyáron 40 fokban csak-csak jól esik egy-egy zuhanyzás, de direktbe fürödni naponta ilyen sokszor, szerintem nincs értelme.

2013. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gondolom, nem sima vízzel fürdik:)
2013. ápr. 18. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Fú...amúgy sokan ráérnek naponta ennyiszer fürödni?

Nekem sem volt erre időm és kapacitásom.

Amúgy mindegy, hogy egészséges vagy sem, csak éppen szükségesnek nem érzem.

2013. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg nem is csak a fürdés, hanem az a rögeszme, hogy bármikor indulni kell akkor ő tiszta legyen. Kicsit beteges sztem...
2013. ápr. 18. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!