Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik segítsetek kérlek,...

Kismamik segítsetek kérlek, mit tennétek a helyemben? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés
24 hetes kismami vagyok, ès 2 napja horgogyulladàst fedeztek fel nàlam ami nàthàval indult..orrdugulàs miatt nem alszom màr 1 hete ès a sok kohogèstol mindig hànynom kell...tehàt kulfoldon èlunk ès holnap kellene mennem 1000km-re innen az unokanovèrem eskuvojère,ahol ott lesz az egèsz csalàdom akiket màr tobb mint 1 ève nem is làttam. A kocsit màr kibèreltuk 3-4 napra ès ki is fizettuk,csakùgy mint a hotelt..ti elmennètek a helyemben?

2013. ápr. 18. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kaptál valami gyógyszert? Homeós bogyikat? Ha úgy érzed, hogy menni fog, miért ne? Legalább kikapcsolsz kicsit.
2013. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék, lesz szállásotok, ha nagyon rosszul érzed magad, fel is mehetsz lepihenni, de mégiscsak megvan a lehetősége, hogy ott lehess...
2013. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orrdugulásra használj orrsprayt. Jó utat.
2013. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az orrsprayt ajánlom, de mindenképp említsd meg a gyógyszertárban,h terhes vagy, mert nem mindegyiket szabad terheseknek! A legjobb ami csak sima sós vizes, de a gyógyszertáros majd megmondja. Gyógyszerész ismerős hívta fel erre a figyelmemet, amikor én is használtam volna a simán megszokott orrspraymet... A családnak pedig szólj előre, h várható h esetleg nem érzed majd jól magad, ne legyen sértődés, ha esetleg már 9kor elmész a buliról, vagy szertartás közben felállsz és kimész a levegőre. Ülj leghátulra és bármi gond van, feltűnésmentesen ki tudsz menni.
2013. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is elmennék!

Addig is pihenj amennyit tudsz, szedj C vitamint, teázz, esetleg némi fokhagymát is fogyassz! Nálam ezek segítettek amikor a második trimeszterben beteg lettem. Ja,és kamillás gőzölés is szuper!

Vigyél az elegáns ruházatból is rétegeset, és ha elfáradtál, vagy nagyon köhögsz, menj fel a szobátokba.

39 hetes kismama

2013. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!