Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 12 hetesen már...

Normális, hogy 12 hetesen már így látszik a pocim?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 19. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem látszik ez feltétlenül.Amúgy anno én is azt hittem , hogy látszik aztán senki nem mondta meg, hogy babát várok.Csak a 23.hét körül kezdett látszódni.ÉS szerintem ez inkább a puffadás miatt van.38hkm
2013. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt te tudod hogy milyen volt korábban:) Ha teljesen lapos akkor valóban látszik valami de nekem a puffadástól akkora volt a hasam mindkét terhességemnél hogy 10 hetesen akkora volt mint 16 hetesen (amikorra lement a puffadás viszont "helyére nőtt" a baba). De különben mindegy mi miatt, látszik és kész:) Legyél rá büszke:) Jó egészséget
2013. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A popsidat és a melledet elnézve nem gondolnám rólad, hogy terhespocid van, bocs...

Ráadásul szerintem ki is nyomod, hogy látszódjon.

2013. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem feltétlenül venném észre ha összefutnánk, hogy terhes vagy.

Rám 10 hetesen mát ujjal mutogattak az ismerősök, hogy terhes vagyok, de én nagyon vékonyka voltam.

32 hkm

2013. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 6 hetesen látszik, de csak a puffadástól valószínűleg :) Szép a fejed :)))
2013. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem terhes poci bocs, 12 hetesen a magzat egy babszem nagyságú és sokkal lejjebb helyezkedik el, bocsi de ez így van és ki is nyomod ez látszik.
2013. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép pocid van, tök mindegy, hogy mitől ilyen, a lényeg, hogy szép kismama vagy és büszkén viseld! :)
2013. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mellesleg ez a hölgy itt 6 hónapos terhes, sztem egyáltalán nem babás neki a pocija, széles a csípője így jól "elnyeli" a teste a babát.


Minden kismama úgy szép, ahogy van, és mindegy, hogy babás has vagy nem babás has, az bizony babás ;)


[link]

2013. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!