Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 4+2 ugye elég ha...

Ma vagyok 4+2 ugye elég ha csak 7 hetesen megyek dokihoz? Nem akarok úgy járni hogy semmi se látszik.

Figyelt kérdés
Barátnőm azzal riogat hogy menjek mielőbb, mert ellenőrizni kell méhen belüli e a terhesség mert ha nem stb.rémtörténetek. Én meg emlékszem az előző terhességemnél hogy olyan korán 5-6 hét körül még semmit se láttak csak vastag nyálkahártyát.
2013. febr. 22. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj, amikor jónak gondolod. Ha a 7. héten akarsz, akkor akkor mész. Nincs megszabva, hogy mikor kell menni.
2013. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na jó csak emiatt amit barátnőm mondott hogy minél később derül ki ha mondjuk méhenkívüli annál nagyobb bajt okozhat.
2013. febr. 22. 07:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5hetesen màr a szívhangot is làtta és 3mm volt:) ha hamarabb mész nem veszítesz semmit:) én tuti elmennék inkàbb, hogy megnyugodjak. 15+5hkm
2013. febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, én 4+3-nál voltam, mert volt egy kis barnázás. nem csinált semmit, csak kézzel megvizsgált, azt mondta, UH majd a 6 hét körül legyen, a barna pötty miatt adott utrogestan-t. azt, hogy méhen kívüli-e stb. nem tudja megmondani még, majd csak szintén 6-7 hetesen. ha nincs panaszod, nem érdemes még elmenni:)
2013. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod, elég akkor menned! Sok orvos meg se néz a 7. hét előtt. Olyankor már tényleg lehet látni a lényeget is! Kitartás, türelem! És természetesen gratula!
2013. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a menzesz kimaradása után 2 héttel mentem, előre bejelentkeztem. Akkor azt hittem, hogy olyan 5 hetes lehetek, de a doki 6-7-et írt rá a papírra.

Szóval inkább pár héttel később menj, mintsem túl korán (szerintem).

2013. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb 6-7 hetesen menni, én is akörül mentem, mert ha nincs panaszod, akkor nincs baj. Ha meg ilyen korán mész, az orvos lehet még nem nagyon lát semmit és ezen idegesíted fel magad, ami nem tesz jót.
2013. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!