Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb a 31 héttől vizesedek,...

Kb a 31 héttől vizesedek, most vagyunk a 34 hetesek és most már egyre erőteljesebb a vizesedés. Lehet inni csalánteát? Hatásos a hethesség alatt? Mennyit lehet egy nap inni belölle?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. a 33-34. héttől vizesedtem erőteljesen, napi egy liter csalánteát ittam meg és tartottam a sómentes diétát, lényegileg csak zöldség és gyümölcs, fehérjeként néhány tojás, natúr joghurt, párizsi. A lényeg hogy a folyadékfogyasztást ne korlátozd, a két liter legyen meg minden nap. Én toxémiás voltam a végén és megindították a szülést a 38. héten, de akkor már nem is volt szinte vizeletem és napi egy kg-mal nőtt a súlyom. Papucsban vittek kórházba, mert már a férjem 44-es cipője sem volt jó rám.
2008. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 28 hetes vagyok,és már vizesedek.A védőnőm tanácsára kipróbáltam a zöld teát,és nekem egész jól bevált.Próbáld ki hátha segít valamennyit.Még az is jó ha egy kicsit felpócolod a lábad.remélem tudtam segíteni.Jó babavárást.
2008. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! sajnos ez elég gyakori probléma a terhesség alatt, főleg a nayg melegben vizesedik be jobban a kismamik lába. Nekem még az arcom és az ujjaim is, ezért nem tudom hordani a gyűrűimet sem.Sok-sok tanácsot kaptam én is, de a legjobban az vált be, hogy sokat van felpócolva a lábam, és tornáztatom napi rendszerességgel.Este úgy alszom, hogy egy nagypárna van a bokám alatt, eleinte nehéz volt megszokni, mert mindig lerugdostam álmomban, de már hozzászoktam. Reggelre szépen lemegy a duzzanat.napközben is gyakran fel kell tenni párnákra, és minden nap megiszom reggelente fél liter zöld teát.A tea nagyon jót tesz a lekemnek is és a testemnek is.Próbáld ki bátran. A csalántea vízhajtó hatásáról nem hallottam.Figyelj oda a súlyodra, mert ha nagyon sokat hízol rövid idő alatt, és a vérnyomásod emelekdik, akkor komolyabb lehet a baj, és azonnal dokihoz kell fordulni /toxémia/.A cseresznye és a zeller , petrezselyem természetes vízhajtók. De gyógyszert semmi esetre se vegyél be! Kellemes babavárást és könnyű szülést kívánok! 34 hetes kismami
2008. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!