Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet inni energiaita...

Terhesen lehet inni energiaitalt? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
5hetes vagyok.
2011. nov. 4. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert magas koffein+ taurin tartalma megpörgeti a kicsi szivét is. Gyenge tejes kávé vagy tea 1-1 reggel okés az orvos szerint is, de energiaital tilos.
2011. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
nem... szerintem kibírhatnád a babádért...igyál teát, az is élénkítő
2011. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
kibírom,nem írtam h asztalt tudnék borítani egy kortyért....
2011. nov. 4. 12:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a kólát. Bár az is káros, de egy fokkal jobb, mint az energia ital.
2011. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Hú én is borzasztó energiaital függő voltam. Napi másfél-2 litert!!!! megittam a melóhelyen. Ahogy megtudtam hogy terhes vagyok egy kortyot sem iszok. Bár néha "remegek érte". :D 21hkm
2011. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szerintem te is jobban jársz, hogy leszoksz, mert neked sem egészséges ennyi... Az energiaital NEM arra való, hogy minden nap olyat igyon az ember, hanem hogy KIVÉTELES esetben(hajnalig kell fent lenni, és másnap dolgozni, le kell vezetned egyszerre 1000 kilométert, másnap államvizsga, és még tanulni is kell, és utána az sem árt, ha a vizsga közben is magadnál vagy, stb...) jól jön, de nem arra, hogy állandóan olyat igyál.
2011. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Neha en belekortyoltam, amikor a ferjem itta. Ez annyit jelent, hogy talan az egesz terhesseg alatt megittam ket decit 8 reszletben.

Nem hinnem, hogy ennyitol barkinek barmi baja lenne.

De nyilvan egy egesz felporgethet, elofordul nem terhesen, hogy iszom, mert nekem mindig a beka feneke alatt van a vernyomasom es az energiaital jobban felnyomja, mint a tejeskave.

2011. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet inni rá is van írva, h kisgyerekeknek és várandósoknak Tilos!!!
2011. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Számold ki=)

Ha iszol 1deci kávét, ami nem olyan erős, akkor az mennyi energia italnak felel meg. Ám a kávéban magasabb a koffein tartalom mint az energia italban és a taurin pedig csak egy anion sav, ami minden emlősben megtalálható kis mennyiségben

2011. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!