Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nő a pocakom kb 2-3 hete?...

Nem nő a pocakom kb 2-3 hete? Nagyon aggódom! Nem nő a baba?

Figyelt kérdés

Most jàrok a 20. Héten és kb 96 cm reggel és este kb 98cm!

Van szìvhangfigyelőm és azzal hallom hogy ver a pici szìve,de ugye akkor nincs baj? Ja és mozogni se érzem még!!! Aggódok! Ha van szìvműködés és mindig normàlis szépen ver akkor a baba is jól fejlődik??Nagyon paramami vagyok!


2013. ápr. 19. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most állj is le, mert belebolondulsz a terhességbe. A szívhangfigyelőt messzire a szekrénybe dugd el, mert nem fogod mindig hallani és csak megőrjíted vele magad és a többieket is. Nem kell. A terhességeddel minden rendben, arra rájöttem, hogy első. Nem baj, hogy nem érzed mozogni, az első esetében sokra is lehet a mozgás. De egyébként elképzelhető, hogy csak te nem ismered fel. A hasadat sem kell méregetni, nem gomba hogy folyton nőjjön. Szép fokozatosan meg fog indulni, nem kell mindenen aggódni.
2013. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ver a szíve, nincs baj. a szívhangfigyelőt tényleg felejtsd el és a pocakod se méregesd otthon, bízd a védőnőre. így tényleg nem lehet végigcsinálni egy terhességet. majd később fog fokozatosan mozogni nekem a 23. héttől volt az,h napról-napra nagyobb lett. addig 2-3 nap alatt nőtt egy "nagyot" aztán 2 hétig megint nem.
2013. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

mármint a hasam :)

2013. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok! Próbàlok leàlni az idegeskedéssel! Igen első baba és 8 év utàn jött! Màr nagyon vàrom hogy a kezembe tarcsam!!!
2013. ápr. 19. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!