Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 17 hetes terhes...

Beus84 kérdése:

Most vagyok 17 hetes terhes és még nem mozdult meg a baba. Kezdek aggódni hogy minden rendben van e. Első babám lesz. Mikorra várható hogy megmozduljon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én olyan 18-19 hetes lehettem mikor először éreztem de akkor sem nagyon..:) és nem minden nap:) Most 26 hetes vagyok és már nagyon érzem és egyre fájadalmasabb lesz:D
2013. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy majd csak a 20. hét után, kinek hogy. Nem baj, hogy nem érzed, minden terhesség más. Nem kell aggódni, ha ott lesz az ideje érezni fogod.
2013. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs min aggódnod, első babát 19-20 hét körül szokták először érezni.
2013. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 19.hét végére mozdult meg, úgyhogy nyugi
2013. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nyugodj meg,nincs semmi gond..mivel első babád,így valószínű,hogy csak a 20.hét után fogod őt érezni igazán.Nekem is így volt,a 20.hét után kezdtem érezni minden nap,és ma már ott tartok,hogy jobb lenne ha kint lenne,mert már eléggé tud fájni a mozgása ha beindul!!


37+3 hkm

2013. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zsovnirenko válasza:
nyugi, en most 34 hetes terhes vagyok.Nekem a 20 het utan mozdult meg es az is olyaen erzes volt mintha az ideg rangatna a hasam,aztan persze mar jobban ereztem a teste minden porcikajat.Nekem a rugasai mozgasai soha nem faj viszont mar nallam nem minden percen mozog,de a doki azt mondta ez norma mert mar nagy es nincs eleg hely neki allandoan mozogni.Minden jo lesz nyugi,neked am sem szabad idegeskedni.
2013. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

annyit fűznék hozzá a dolgokhoz,hogy a baba folyamatosan mozog,csak te nem érzed.:) ebbe a hibába sok kismami beleesik,de tanuljátok meg: EKKOR ÉRZITEK ELŐSZÖR,HOGY MOZOG!:)

3gyermekes védőnő anyuka 4.babával 33h :)

2013. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hetesen mozdult meg először utána pár napig semmi. De azt is csak utólag vettem èszre. Mikor màr 2.jára,3.jára mozdult akkor gondoltam h akkor az a baba volt. Ez igy leirva elèg bonyolult, remèlem értitek :-)
2013. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!