Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28+1 naposak vagyunk ma....

28+1 naposak vagyunk ma. Meselnetek nekem a szulesrol? Milyen? Hohyan zajlik? Mennyivel elobb szamithatok mar ra? Baratnom tegnapelott szult pedig volt meg 3 hete hatra.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

mindenkinél más a szülés is meg az idő is. Nekem sürgösségi császárom volt. Boldog babavárást

2013. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi gond, a 36. héttől már készülj fel a szülés beindulására, csomagolj össze stb.

Minden szülés más, szerintem inkább olyanokat kérdezz, akik ugyanaban a kórházban szültek, mint ahol te fogsz.

Jó egészséget, boldog babavárást!

2013. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ahol én szültem, ott úgy volt, hogy először felvették az adataimat, utána kaptam beöntést, ami baromi kellemetlen volt, lezuhanyoztam, NST-re tettek, utána mentem a vajúdóba! Óránként bejött az orvos, hogy mennyit tágultam. Tolófájásoknál bejött a doki meg a szülésznő. Párom és Anyukám is bent lehettek. 12 és fél óra után született meg a kislányom :)! Az utolsó hónapban már számíthatsz rá, hogy bármikor megszületik a babád. Mire vagy még kíváncsi?
2013. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha 3 -4 hettel a kiirt elott szuletik, akkor nem lesz a babamnak semmi baja igaz? elso baba lesz, es mindenre szeretnek felkeszulni, amennyire lehet!
2013. ápr. 20. 05:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 36-37héten születik már nem lesz baja,hisz már nem korababa :) Én se bánnám,ha már ki akarna jönni :-) 37hkm
2013. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 36. héten még koraszülött egy baba, a 37. héttől nem az. A 37. hétig azért tartsd bent valahogy a babád :)!
2013. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem iszonyú könnyű terhességem és szülésem volt.

A terhesség alatt végig aktív voltam, semmi bajom nem volt. Szülés elött hvégén még a Bakonyban kirándultunk.


A szülésem mindennel együtt 7 óra volt. De konkrétan a szülés 2óra, 3.880gr lett a Fiam, de Én a mai napig azt mondom, hogy "semmi nem volt a szülés". Igaz én nem paráztam rá, az elejétől higgadtan vártam. És mikor odaértünk a kórház bejáratához, valami hihetetlen nyugalom fogott el, hogy nemsokára láthatom a Fiam. :)

Csodálatos dolog, és bármennyire fáj annak egyszer vége lesz. És a szülés utáni pár órában már azt fogod mondani, hogy mindent megért!


Könnyű szülést kívánok neked!

2013. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!