Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A telihold tényleg befolyásolh...

A telihold tényleg befolyásolhatja a szülést? Vagyis meg tudja indítani?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kedden töltöm a 38.hetet és szerdán telihold lesz.Nagyon szeretnék már szülni,és bízom benne,hogy jövőhéten ki is bújik a kisfiam,és abban bízom,hogy ebben a telihold a segítségemre lesz. :)

Szerintetek ez csak egy ,,babona,, vagy tényleg van valóságalapja??


2013. ápr. 19. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hm... én is örülnék, ha megindulna. Bármit megadnék érte:)


37hkm.

2013. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá válaszolni,de én se bánnám :D 37hkm
2013. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem beindult a kisebb lányommal :) A doki akkor azt mondta, hogy teliholdnál többen szülnek. Engem délben vittek a műtőbe a császárra, addig ketten megszültek mellettem, és két vajúdó nő volt még ott.

Am arra készüljetek fel, ha beinditja a szülést, akkor később valószínűleg hatással is lesz a babára a telihold, legalábbis én azt tapasztaltam, hogy másfél éves koráig minden egyes teliholdnál éjjel ébredt kislányom, és még most is van, hogy megébred, pedig már 2,5 éves.


Mielőbbi, porblémamentes szülést kívánok :)

2 kislány anyukája, 16 hkm

2013. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó :)
2013. ápr. 20. 12:23
 5/6 anonim válasza:

Én is a napokban szülök, és hiszek abban, hogy az emberre még mindig hat a természet ősi ereje...

Bár nem olyan mértékben, mint régesrégen, de azért megérezzük.

A szülések bizony beindulnak a természet hatására. :-)

2013. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy legyen :D
2013. ápr. 21. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!