Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen tobbet jarni...

17 hetesen tobbet jarni WC-re, mint azelott normalis vagy felfazas?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete kell tobbszor pisilnem ejjel nappal. Azt olvastam ez az elso es harmadik trimeszterre jellemzo de az elsoben ennyit nem kellett.
2013. ápr. 20. 04:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a pisilésnél nem érzel semmi rendellenes dolgot,pl csípő, égető,érzést, vagy nem véres, akkor biztosan nem vagy felfázva. A felfázást meglehet érezni.
2013. ápr. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a terhesség alatt végig nagyon sokszor kellett...föleg az utolsó 3honapban,azért keress fel orvost ,de ha nem csip,nincs mellé folyás akkor ez lehet normális
2013. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek ilyen tünetek, amiket az előttem válaszolók is már elírtak, akkor lehet hogy csak a baba nyomja a hólyagod. Nálam most is ráül néha, pár perc múlva meg akár abba is maradhat. 26hkm


[link]

2013. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek a tipikus felfazasos tuneteim nincsenek,de az utobbi egy napban pisileskor ketszer is ugy belenyilalt a fajdalom jobboldalt az alhasamba, hogy azt hittem elszedulok. Meg 2 hete is lattak egy 3 cmes cisztat a jobb petefeszkemen es remelem nem az faj hanem csak a novekvo mehem okozza.
2013. ápr. 20. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!