Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy éjszaka 5* 7*...

Normális hogy éjszaka 5* 7* is megyek pisilni? Sokszor pisilés után fáj belül szúródik felfázás lehet? Más is küzd ilyennel?

Figyelt kérdés
Kedden megyek dokihoz megkérem küldjön el egy vizelet vizsgálatra.Második terhességem de az elsőnél nem emlékszem ilyenre.Ott is mentem 2*3* esetleg de ennyiszer.....!
2012. júl. 1. 21:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy 35 hetes kismama vagyok!:-)
2012. júl. 1. 22:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én még csak 17 hetes vagyok,de ezzel küzdök hetek óta.Teljesen normális,nincs felfázás,semmi és nekem is szokott fájni.
2012. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, Én 26hetes vagyok, de pl. elöző éjjel is azt hiszem kimentem 3x is pisilni, mondjuk Én éjjel iszom :)


De rájöttem h ha kimegyek akkor is csak pár csepp ami kijön :)


Az normális h ennyit pisilsz, az nem hogy fáj.... szerintem a legjobban teszed ha elmész dokihoz!


26hkm

2012. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!