Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után, meddig nyitott...

Vetélés után, meddig nyitott a méhszáj?

Figyelt kérdés
Csütörtökön elment a babám és a korházban be kellett fejezni...Nagyon rossz,hogy nincs "bennem semmi",ürességet érzek..Már a 11. hétben voltam.Ráadásul 3 év után sikerült összehozni a várva várt babát!Szeretnénk mielőbb babát,hátha sikerül,de nem tudom,hogy mikor záródik be a méhszájam az eset után.Azért kérdezném,mert utána tudnám figyelni a következő ciklust,hogy tudjam,mikor lesz peteérésem.Igaz,hogy nagyobb az esélyem a vetélés után,hogy mihamarabb teherbe esem?

2013. ápr. 20. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
En is most veteltem el, 11+6 hetes voltam:( Nekem is friss, 8 napja tortent. En is ugyanazt erzem, amit te, ures vagyok. En is szeretnek mielobb teherbe esni, de most okosnak kell lennunk, nem szabad kockaztatni. Sok sztorit hallottam mar arrol, hogy valaki nem varta meg az elso menszit sem, ezeknek a sztoriknak a 90%-a vetelessel vegzodott. Most en is varok, gondolkodok rajta, hogy mikor kezdjem el a probalkozast. Augusztusig kene varni.
2013. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!