Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Belémélvez a férjem és elkezde...

Belémélvez a férjem és elkezdek görcsölni?

Figyelt kérdés
Na szóval. Szeretném, ha már megindulna a szülés, harmadik bab lesz és már nagyon nehéz. Próbáltuk 5-6x a szexet, szépen jönnek is a fájások, de 3-4 óra után megszűnnek. Miért nem indul meg? A méhszájam már teljesen nyitva van, a méhnyak 3 újnyi, tehát nem kellene már sok a szüléshez. Szóval a kérdésem az végülis, hogy ugye a spermától megindulnak a fájások, ki is nyílott a méhszáj tőle, akkor miért múlik el?
2013. ápr. 21. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

nem a sperma hanem az orgazmus indíthatja be a szülést :-) hormonok szabadulnak fel a testedben - de mivel az orgazmus csak egy pici lökés így elmúlik a dolog


majd akkor születik meg a gyerek amikor akar

3ik gyereknél ezt azért tudhatnád már :-)


nekem is 3 van de egyiket sem siettetem jött mikor akart

söt a 3iknál még drukkoltam is h ráhúzzon 1 hetet mert nem akartam karácsonykor szülni :-)


nyugi majdcsak elindul

2013. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a spermától nem a fájások indulnak meg,az orgazmustól jönnek a fájások..a spermában pedig olyan ,,anyag,, van,ami a méhszájat felpuhítja.
2013. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Orgazmust a párom nem tud okozni:( (valamiért nem jó)

Magamnak szoktam csinálni, de az sem jó.

Igen, persze tudom, hogy neki kéne eldönteni, mikor jön, de bizonyos okok miatt jobb lenne neki idekint:)

2013. ápr. 21. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Takaríts, lépcsőzz, sétálj, de erőltetni úgysem tudod, nem te döntöd el ! Nagy baj nem lehet, mert akkor orvos indítaná meg, nem ?
2013. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SZia hány hetes vagy?

Miért lenne neki odakint jobb??

Egyél egy kis csipőset..))Éa takarits stb..hátha..)

Ja igen az orgazmustol indul be )

2013. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!