Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel, negyed tíz körül...

Ma reggel, negyed tíz körül az egyik rádióban -sajnos nem tudom, melyikben- egy etióp származású szülész-nőgyógyász doktornővel beszélgettek. Hogy hívják őt? Hol dolgozik? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A műsor elejét nem hallottam, így nem tudom, ki is ő, de nagyon-nagyon szimpatikus volt, szeretném megkeresni, de ettől többet nem tudok róla.
2011. jan. 15. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Ismerni nem ismerem illetve a rádiót sem hallgattam. Csak keresgéltem egy kicsit, nem hiszem, hogy túl sok etióp származású nőgyógyász nő praktizálna az országban.

2011. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallgattam a műsort, de, ha valóban a Nega doktornő volt benne akkor róla csak jót tudok mondani. Én évekig hozzá jártam, amig a Nyirő kórház Nyirő kórház volt. Most, hogy átalakultak magánklinikává már sajnos nem engedhetem meg magamnak, pedig 9. hónapos terhes vagyok és nagyon szivesen "csináltam" volna vele végig ezt az időszakot is.
2011. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Magyar orvos miért nem jó? Miért kell egy feka zsebébe csúsztatni a pénzt??? Ha a Nyírőben dolgozik/dolgozott én nem bíznék ott senkiben, hírhedt kórház és alátámasztom ott voltam ápolónő!
2011. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!