Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz céljából a területile...

Abortusz céljából a területileg, utca szerint illetékes védőnőhöz kell bejelentkeznem? Ő tölti ki nekem a papírokat?

Figyelt kérdés
Lehordó kommenteket nem szeretnék, mert missed ab.-om lesz, amit sajna ugyan úgy kell intéznem, mintha én döntöttem volna így.
2013. ápr. 22. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Én nem is tudtam hogy kell valami a védőnőtől.

Tőlem megkérdezték az első ultrahangomon hogy megszeretném e tartani a babát vagy sem,én megtartottam, gondolom aki nem szeretné megtartani annak írnak ki egy időpontot hogy mikor kell visszamennie abortuszra.

De szerintem a védőnőnek semmi köze ahhoz hogy bejelentsd neki a szándékod,ő csak a babák és a kismamák fejlődésében segít abban az esetben ha megtartod.

Gondolom ez olyan 25 000-30 000 ft az elvetetés.

2013. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj.de neked nem miss abortuszod lesz.hanem a te döntésed.a missed ab.-hoz semmi köze a védőnöhöz.neki ez ügyben semmit nem kell kitölteni.a miss.ab. neked semmi "fàradsàggal"nem jàr.
2013. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Eboktató válasza:

A területileg illetékes családvédőhöz kell menned. Általában a területi sztk-ban található, de a betegirányítónál biztosan segítenek. Ez nem a védőnő.

Ha voltál nála, kitölt egy papírt és ad időpontot 3 nappal későbbre, mikor újra meg kell jelenned nála. Kér a nőgyógyásztól is egy papírt.

Ára 30.000 ft, ha segélyt kapsz, akkor 19.000

2013. ápr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. ápr. 24. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!