Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen a babát érezhetem...

12 hetesen a babát érezhetem mozogni?

Figyelt kérdés

2. baba, nem bélmozgás, felismerem :)

Nyugodtam feküdtem és néztem a tv-t.



2013. ápr. 23. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért kérded ha ennyire biztos vagy benn!!!?


Én is annyiszor hittem azt hogy a baba, erre csak bélmozgással volt, mert mikor tényleg a baba volt, az merőben más volt, mint a bélmozgás!


12 hetesen annyira pici a baba, nem lehet érezni, nekem ez a véleményem!!!

2013. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a többedik terhességnél előfordulhat hogy már ilyen korán érzed :) De irigyellek :) Bárcsak én is már itt tartanék kistesó ügyben....

Jó babavárást!

2013. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 15 hetesen éreztem először mozogni a 2. babámat. Szerintem is a 12 hét picit még korai.
2013. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En is így vagyok vele. A lányomat a 16. héten éreztem meg eloszor és akkor elmaradt a hányás is. Most még mindég hányok, ugyhogy gondolom nem a babát érzem mozogni. Remélem ha megérzem a babát, akkor elmulik a rosszullét is.


13 hetes kismama

2013. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt a 14. héten (tehát betöltött héten) éreztem és biztos vagyok benne, hogy az volt. Elvileg akkor miért ne lehetne, hogy 12. héten érezd?... Én azt mondom, hogy elképzelhető. (Mozogni már 8 hetesen elkezdenek, csak akkor még nagyon picikék, az nem érezhető, de egy 12 hetes baba már jóval nagyobb)
2013. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utánnaolvasgattam kicsit, nagyon sok kismama számol be arról, hogy érzi a babát 11-12 hetesen.

Ez nem olyan dolog, amit össze lehet keverni mással, konkrétan egy helyen, ott ahol az ultrahangon is nézték, simogatás, vagy bugyborékolás, cirógatás, le sem tudom irni, milyen érzés pontosan.

Érdekelnek a tapasztalatok, azért kédeztem.

Köszönöm és várom a további válasokat.

Egyébként a rosszullétek elmúltak már 2 hete és most érztem először.

2013. ápr. 23. 10:55
 7/11 anonim ***** válasza:
A rosszullétek nekem nagyon későn múltak el,(félidő után)szerintem azzal nincs semmilyen összefüggésben. Előző voltam
2013. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12 hetesen éreztem az első babámat. Vékony hasfal, simán előfordulhat, a doki is mondta. Először én is azt gondoltam, hogy valami más. Aztán gyanús lett, mikor már többedszer mocorgott egy nap. Ilyen bélmozgásaim nem szoktak lenni, szóval ezt a kaparászós-csikizős, bugyborékolós mocorgást betudtam babának. UH-n is voltunk 12 hetesen, és világosan látszott a képen, hogy bukfencezik, amit éreztem is.
2013. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányomat 13. hetesen éreztem bugyborékolni, most vagyok 11 hetes és már éreztem ugyan azt!


Simán érezhetted a babádat! :D

2013. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem érezték miért mondják, hogy lehetetlen? Vékony hasfal, simán lehet. Én is éreztem 12 hetesen, első baba és uh-n is láttam a mozgást amit éreztem! Később ugyanaz az érzés lett erősebb!
2013. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!