Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzékenyebbek vagytok kismamák...

Érzékenyebbek vagytok kismamák amikor terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Mármint, sértődékenyebbek? És mit engedtek meg magatoknak ez idő alatt finomságokra gondolok, mikor van az már hogy az ember túlzásba viszi a költekezést?

2013. ápr. 23. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen én eléggé érzékeny vagyok, és imádom a csokit minden nap eszek egyet. Mikor máskor teheti meg az ember lánya ha nem ilyenkor. Azért a költekezést nem viszem túlzásba.
2013. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első terhességem alatt egyáltalán nem voltam hisztis. Boldog, és kiegyensúlyozott voltam. Most a 2.-kal már sokkal érzékenyebb vagyok, kb a 15 héttől kezdtem észrevenni magamon. Főleg azon a téren, hogy sok bújást és törődést igénylek a páromtól, és ha nem annyit kapok, amennyit én gondolok, akkor az nagyon rosszul tud esni, és bizony ilyenkor potyognak a könnyeim. Nass téren nincs túl nagy gond, mindig van itthon zöldség-gyümölcs a 3 éves lányom miatt. De én úgy szoktam vásárolni ezeket, hogy csak pár darabot veszek, pl 4 db banán, vagy 4 alma, 4-5 paradicsom, 4 körte, 1 kígyóubi, 2db kaliforniai paprika, stb. Egyrészt hogy ne barnuljon ránk, másrészt pedig anyagi okok miatt. Mindig van 2-3 féle gyümi és 2-3 féle zöldség itthon, de csak pár db. Az viszonylag sokszor előfordul, hogy nem eszek belőle, hogy ne egyem meg a lányomtól, pedig kívánom. De inkább megállom, hogy ne egyem meg. Így vagyok még a túró rudival. Az is van itthon mindig 4-5 db, de sokszor nem jut nekem, mert a lányomnak hagyom, hogy másnap is legyen neki.
2013. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, sértődékenyebb nem vagyok, de könnyebben meghatódom szép dolgokon. Kötött diétán vagyok IR miatt, ezért a nasi nem fér bele. Nem is igen költekezem, szóval anynira nem vagyok tipikus várandós, szerintem :)
2013. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon érzékeny vagyok és sajnos nagyon hisztis és kiszámíthatatlan. Hangulatváltozásaim már engem is idegesítenek :) Hormonok, legalábbis én erre fogom :) Mindenféle finomságot megengedek magamnak, na jó, nem kaviárt eszek egész nap, de ha megkívánok egy jobb csokit vagy fagyit, sütit, akkor azt megveszem :)
2013. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!