Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamák?

Hogy vagytok kismamák?

Figyelt kérdés
Hanyadik hét? Hogy telik egy napotok?
2013. ápr. 23. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39.hét.első baba.Minden ok, semmi bajom,most már csak itthon vagyok ,max. vásárolni megyek a férjemmel, meg sütök, főzök.Semmi jósló, semmi fájás.Remélem egy héten belül megszületik a kisfiunk:)
2013. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 petera6 ***** válasza:
18. hét. És szuperül köszi. Dolgozom hétköznap, utána hazamegyek, főzök, tv-zünk, pihenünk. Hétvégén mászkálás ide-oda.
2013. ápr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38. hét Itthon vagyok, a kutyámmal muszáj legalább 3szor kimennem sétálni (este férjem viszi), ezenkívül elvégzem a nem lehajolós házimunkákat és tanulok (egyetemre járok). Nagyon jól vagyok, csak este nem hagyott aludni a bébi, biztos érzett vmit a földrengésből v nem tudom, mert máskor nem szokott ilyen aktív lenni.
2013. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! 37. hetes vagyok. Iszonyú sok savam van, alig bírok menni. Remélem előbb megindul a szülés, bár a két előző gyereket 41 hétre szültem. Ő lesz az utolsó baba és szeretnék rajta túl lenni már.
2013. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

11+3 hetes vagyok! A kis duracell nyuszóm mellett elég fáradt vagyok, de túl teszem magam rajta! :D


Tünetem kezdettől nincs! :D

2013. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, nincsenek tüneteim. Itthon vagyok, tanulok, egyetemre járok. Elvégzem a házimunkát, bevásárolok, főzök minden nap. Tök jól vagyunk, és türelmetlenül várjuk, hogy megérkezzen :)
2013. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én 12 hetes vagyok kicsit szokott fájni a hasam meg szurkál a méjem miatt amúgy egész jól elvagyunk csak állandóan fáradt vagyok.készülök a vizsgáimra most fogok végezni suliba, dolgozom bár semmi kedvem már bemenni:P
2013. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*méhem
2013. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Lues ***** válasza:
22 hetes vagyok és szerencsére elmondhatom, hogy az első pillanattól kezdve nagyon jól vagyunk! :) Még én is dolgozok, s ha minden igaz ezt a tanévet még végig tudom vinni. A munkából hazaérve főzök, kajálunk és pihizünk, tervezgetjük a babaszobát. Szerencsére a trónörökös átaludja amíg tanítok, tipikusan reggel és este aktív. :D Már most imádom!
2013. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ma vagyok 15 hetes + 4 napos és már nagyon jól érzem magam :)! Te hogy vagy kedves kérdező?
2013. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!