Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nappal korábban jött a...

Egy nappal korábban jött a mensesem, mindig pontos volt eddig! Terhességi szerű vérzés lehet amit leírok? Többi lent!?

Figyelt kérdés
Amint említettem korábban jött egy nappal,és 3 napig tartott,utána csak maszatolás.Nem volt erős mensi,egy nap volt közepesen erős,a másik kettő nap alig volt.Ez a 5.hónap volt,hogy akarnánk babát.Nem volt 3 nap alatt darabos,csak egyszer picikét.Görcsök azok elviselhetőek voltak,egy nap volt kicsit nagyobb görcs.Az egyik éjjel valami 5 x is voltam pisilni.Nappal is sűrűn.Más tünetem nincs.Csakhát hallottam menses szerű akármiről terhesség alatt is. Volt valaki így?? köszike a válaszokért előre is :)

2013. ápr. 23. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A 3 nap az elég kevésnek tűnik. Lehetséges, hogy terhes vagy. Bár én, ha véreztem, akkor abból sosem lett baba, pedig én is reménykedtem. Csinálj egy tesztet, ha úgy gondolod. 20 hetes kismama
2013. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

gratulálok a pocaklakódhoz 20 hetes kismami:)

gondoltam rá,hogy lehet esetleg beágyazódás,de nem mertem még tesztelni,mert eddig mindig csalódtam.A méhem bal felén néha-néha kicsit szurkál valami.A tesztnek már kellene mutatni valamit ilyenkor?

2013. ápr. 23. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A tesztnek már ki kell mutatnia. Én megcsinálnám a helyedben, a bizonytalanságnál nincs rosszabb.
2013. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
halogatom halogatom,de megcsinálok holnap egyet,ma is érzek szurkálásokat,de csalodok ha nem baba..
2013. ápr. 24. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

?

Na mi lett Veled azóta?

2013. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia:) Azóta sem csináltam tesztet,mert féltem egy újabb csalódástól.Most meglátom,megjön-e,17.-re nem várom.Most ebben a hónapban is reménykedem,ha esetleg múltkor nem sikerült.Ovum volt,bő tojcsis nyákom volt.Eddig több hónapig csak krémes volt,remélem most ez jót jelent.Eszem a méhpempőt a párommal együtt,a nyákom rendbehozta,így bízok a többibe is.
2013. máj. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!