Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A székesfehérvári Szent...

Félőske22 kérdése:

A székesfehérvári Szent György Kórházban szűrik kötelezően a 36. héten a streptococcus b-t?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ez kötelező vizsgálat mindnehol mert ettől függ hogy lehet-e szülni természetes úton.
2013. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagyis ettől is függ.
2013. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem második babámnál úgy 34 hetesen voltak tüneteim (többszöri kezelés ellenére is folyás stb.) így akkor levették majd kaptam antibiotikumot stb. De a végén meg már nem nézték meg és mondták is hogy ez nem kötelező tehát rutinszerűen nem veszik le mindenkinek. Valószínű hogy szüléskor is volt sajnos mert a babámnak emelkedett lett a crp je és 4 napig kapott antibiotikumot.

A harmadik babámnál nem volt panaszom semmi, mégis csináltak 37 hetesen. Negatív lett szerencsére. Ez másfél éve volt hogy azóta hogy van azt nem tudom:(

2013. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!