Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Streptococcus eredményem...

Streptococcus eredményem pozitív lett. Adtak rá kúpot is. Volt valakinek ilyen? 36hkm

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Személyesen nem volt tapasztalatom, de azt tudom, hogy nem kell megijedned. Több barátnőmnél volt, szülés előtt kapsz antibiotikumot, és a baba is kap, ha megszületett, ezáltal megelőzhető a streptococcus következménye. Csak figyelj, hogy megkapd a gyógyszert a szülésnél... :o) Szép szülést és boldog babázást! :o))))
2013. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt. A vajudas alatt 4 orankent venasan kaptam antibiotikumot. Ez problemat mar nem okoz mert figyelik a picit is.miutan megszuletik. A fiamat szuletse.ejjelen es 3. Nap szurtak meg egy kis verert. Orulj hogy megvan a lelet mert ha utana olvasol mi mindent csinal kezeles nelkul... A csecsemo halalert is nagyban felelos nekem ugy.mondtak a dokik es szules alatt azert.adjak folyamatosan a gyogyszert hogy a.kicsi ne kaphassa el.
2013. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 2. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igaza van az előttem szólónak! Ne izgulj 4 óránként kapod az antibiotikumot vénásan a vajúdás alatt, nem lesz gond! Viszont a kúp nekem új infó, mert a dokim azt mondtam hogy ezt nem lehet kiirtani a szervezetből.... Ahány ház annyi szokás ;)! Boldog babavárást!
2013. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. ápr. 2. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Kiirtani en is ugy tudom hogy nem lehet... Ez mindenkiben jelen van csak nagyon kis szazalekban jelrntkezik ( mint nekunk is).

Nekem ajanlottak a Fiam szuletese utan hogy minden amire ez hajlamosit (agyhartya, tudogyulladas) az ellen oltassam be. Megkapta mind a kettot en ha 2 egente egyszer beteg lestek az tudogyalladas, Fiamnal meg horghurutgyulladas valahogy nem jut le a tudejebe. Masfel evesen neki is kitenyesztettek az orrgaladekbol A streptot. Tobb mint fel evig folyamatosan szedette a haziorvos a gyerekkel az antibiotikumot, de sose tudta meggyogyitani 5-10 napnal hosszabb.idore. Bevittem korhazba es egy hetig le se szalltak a gyerekrol hogy mi valtja ki azt nala hogy a cataflam se kepes levinni a lazat, mig bent voltunk a fulere is rament, menni kellett ful orr gegeszetre es ott a no nyult pamaccsal az orraba. Masnap meg volt a streptorol hogy.pozitiv antibiotikumot kellett az orraba csepegtetni meg itthon is antibiotikumos so oldattal kellett mosni az arcureget es azota mintha elvagtak volna... Lekopogom azota csak azzal a rohadt kruppal szenvedunk mert az azota is megmaradt...

2013. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!