Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsi témában várom a...

Babakocsi témában várom a véleményeket! Melyiket érdemesebb? Ki dönt a kérdésben?

Figyelt kérdés

Augusztusban születendő babánknak szeretnék egy jó kis babakocsit!A férjem azt mondta max 45.000 ft-ot szán rá,többet nem,ha ebben az árkategóriában találok kocsit megvesszük.Ha nem,használtat veszünk!Kicsit el vagyok keseredve,mert én kinéztem már egyet,de az 65.000.-Ft.

[link]

Azt mondta használtan is lehet jót venni,viszont nekem azok nem tetszenek.Velem van a baj?


2013. ápr. 24. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ezt a babakocsit nem venném meg. Barátnőméknek volt Kunert, pár hét után kiesett a kereke :S Egy ismerősöm ugyan így járt..

Vaterán lehet jó használt kocsikat kapni.

2013. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A babavár.hu-n is nézz szét. Ott is láttam olcsóbbakat. Nekünk is használt van tökéletes állapotban.
2013. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó h nem kérsz engedélyt h vehess babakocsit. Nem egy kasszán vagytok? Érdekes h közli h ennyi van és kész... nem veled van a baj.
2013. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hány gyereket akartok?


Mi egy nagyon drága kocsit vettünk, de a cél 2 gyerek kiszolgálása volt. Könnyü kocsi legyen. ìgy volt 12 kiló üléssel együtt. Mi együtt döntöttük el, mindegyönknek tetszett, és nekem kikötésem votl, hogy a mózese levehetö legyen, hogy feltudjam vinni.


DE! 1 éves korában már túl nagy volt nekünk a kocsi. Autóba ki-be rakni nagyon megterhelö volt, így vettünk egy könnyü 8 kilós sportkocsit, ami kicsire csukható, de dönthetö volt. Ezek után a kombi kocsit csak a faluban használtam, a sportot meg utazáshoz és autóban volt mindig. Most a második gyerekünknél is így van.

2013. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem érdemesebb használt babakocsit venni.Mi a legjob márkát vettük meg nagyon nagyon minimális összegért egy ismerőstől,Bébé Confort.Ha újan vettük volna kb 100000ft ment volna rá.39hkm
2013. ápr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a vateráról vettünk használtat 50 e-ért 4 funkciósat, nagyon jó állapotban, ami újonnan 200 e ft. Kiszolgál még pár gyereket, így újra eladható. Nem kell félnem, hogy fél év múlva szétesik, mert én is néztem kb.45-ért olyat a boltban, ami már ott nagyon ingatag volt - kérdeztem az eladót, hogy ez még nincs egészen összerakva? - majd válaszolta, hogy nem, ezek ilyen minőségű kocsik (kínai, lengyel). Meg kell gondolni, hogy egy gyereknél hányszor veszel b.kocsit, mert több ismerősömék is olcsót akartak, de többet kellett venniük, mert szétesett, eltörött.
2013. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vaterán vettem egy régebbi típusú Bergon kocsit! Nem bántam meg! 8000-ft volt! Teljesen hibátlan. Már a lányom kinőtte, de most érkezik a tesó és még utána is eltudom adni, mert még mindig jó állapotban van!
2013. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a használt kocsiktól, ahogy előzőek is írják, néha jobb, ha egy "márkásabb" kocsit veszel meg használtan. Mi is nézegettünk a férjemmel az üzletben olyan babakocsikat, amik majdnem szétestek, és nehéz volt őket irányítani, stb. Hozzáteszem, mellette arany áron voltak. végül mi egy újat vettünk de csak azért mert hatalmas akció volt és ilyen áron használtat vettem volna. Vaterát, tesz-veszt nézegetni pedig kicsit fárasztó tud lenni, de az ember nagyon jó dolgokat tud kifogni!
2013. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne akkor ellátogatni néhány babaextpóra, ismerősöm ott talált nagyon jó márkát, tök jó minőségben, mi ugyanazt újonnan 3szor annyiért vettük. HA ennyi a keret, akkor érdemes a használtakat is nézni, szerintem ennyi pénzből nem lehet jó minőségű kocsit venni újonnan.
2013. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk volt ilyen kocsink nagyon szar !

Mi utána használtan vettünk , mert az olcsóbb , nem mintha nem tehetnénk meg ha nem nem is akartam egy csomóért babakocsit !

[link]

Nekünk ilyenünk van , és ennek az ára mint ujonnan mint használtan , se annyira drága !

2013. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!