Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4,5 hetes terhes vagyok a...

4,5 hetes terhes vagyok a doktornom szerint. Van valaki aki angliaban lett terhes? Irnatok velemenyeket, tapasztalatokat az itteni vizsgalatokrol es a hasonlo dolgokrol? Koszonom elore is!

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is Angliában élek és 7 hetes vagyok de még nem láttam se doktort, se védőnőt. Majd 2 hét múlva kell menjek előszőr védőnőhöz. Téged hogy fogadott ilyen hamar a doki?
2012. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azert, mert 2 hete folyamatosan minden nap gorcseim vannak, hol erosebben hol kevesbe. es feltem, hogy ez baj lehet, ezert bementem, es elmondtam neki. azt mondta, ha ez tovabbra is fennal, akkor amikor a 6.hetbe lepek, menjek el az egyik korhazba ultrahangr, addig nem latnanak semmit. :( de remelem minden rendben van es csak a mehem nyulik. es meg azt mondta, hogy ezutan a vizsgalat utan egybol idopontot kell kernem a midwife-nal. te hol laksz anglian belul? vannak hasonlo tuneteid? bocsi de ez az elso babank lesz, es olyan sok kerdes van bennem :) es gratulalok neked isa babahoz!
2012. nov. 3. 11:18
 3/7 anonim válasza:
Szia, én is angliai kismama vagyok és a 16-ik hétben vagyunk. És nekünk is első kisbaba. Én eddig kétszer voltam uh-on, mert egyszer volt egy kis vérzésem kb a 12-ik hét körül. Persze nagyon megijedtem, de egyből elküldtek ügyeletre, akkor megvizsgáltak, másnap pedig ultrahang volt. Mindenki nagyon rendes volt. Aztán találkoztam a védőnőmmel is, elég későn, mert amikor időpontot adtak, akkor a recepciós nénike enyhén kezdő volt... :) Na lényeg, hogy a védőnő aprólékosan kikérdezett, vért vett, vérnyomást mért, megmért meg ilyesmi, semmi extra. Aztán nemrég megint voltam uh-on, de elméletileg a 20-ik héten kell menni. Nálam baki történt, de nem baj, mert megyek a 20-ik héten is, és legalább többször láthatom a kis pocaklakót :) De elméletileg a 12-ik és a 20-ik héten van uh. Mi most várjuk a down teszt eredményét...Arra 10napot kell várni. De neten biztos találsz már nálam sokkal tapasztaltabb kismamákat, de ha kérdésed van írj nyugodtan privátban és szívesen válaszolok. Ha nem jól vagy, menj orvoshoz nyugodtan! Ne izgulj biztos minden rendben van! Drukkolok Nektek!
2012. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Tegnap estetol mar nem gorcsolt a hasam csak enyhen, ugyhogy remelem minden rendben lesz! Gratulalok a babadhoz! 12.en megyek elso ultrahangra, mert meg akarjak nezni hogy minden rendben van e a sok gorcs miatt, de eloszor csak 6 hetesen mehetek ugyhogy addig varnom kell. irj nyugodtan hogy hogy erzed magad, milyen tuneteid vannak... szep napot
2012. nov. 4. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Első válaszoló vagyok. Tegnap én is a dokinál kötöttem ki, valószinű felfáztam, ami nemigazán jó hir. Azonban kicsit fura volt, h a doki vizsgálat nélkül csak a hallottakra alapozva antibiotikumot irt... :(

Én Surrey-ben élek, nekünk is az első baba, tulajdonképpen a nászútunkon fogant :D

Elég gyakran van hányingerem és állandóan aludnék :d

Irj privátban ha van kedved.

2012. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 shona ***** válasza:
szia en Norwichban vagyok az elsot itt szultem 4es fel eve es a masodikat is itt fogom...7hetes leszek bizonytalan hany nap mulva es mar 3hete tudom,doki nem latott volna meg januar 16.-an is csak a midwife ez az elso idopontom lett volna de ket hete magas lazam volt nem tudtam labra allni es a korzeti doki beutallt az un.Early Pregnancy osztalyra a korhazba nem igazan akart ugy kellett eroskodni meg a szikholyagot sem lattak ez huvelyi vizsgalat volt majd 10nap mulva kellett volna mennem de az pont dec.24.-ke volt igy 14.mentem meg mindig semmi de a terhessegem nott de csak a zsak latszik a kov idopont jan.10.de ez az esett messze elter ugy emlekszem az elso terhesegemnel osszvissz vagy 4szer lehettem uh.on de a midwifehoz vagyis vedonodhoz is fogsz kapni idopontokat.kapsz majd egy mappat feher-kek pottyoset amibe mindenfelek iratok vannak a terhessegel kapcsolatosak
2013. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 shona ***** válasza:
ugyhogy nem igaz hogy addig nem latnak semmit csak nem szeretnek idopontokat adni foleg ahogy erzekeltem kulfoldinek szabalyszeruen a ferjem veszekedett a korzeti doktornoveligy kuldtek megegyszer leirom:az Early Pregnancy osztalyra ahol a huvelyi ultrahangon valoban tobb mindent latni,mint a hasin ..bar mar ez regebben tortent megis el kellett mondanom.Azota mi tortent veled minden renben van veled es babaddal?es te ho elsz?
2013. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!