Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányán lehet csak szülészn...

Tatabányán lehet csak szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem. Csak h dokid is van. Nemrég vezették ezt be, én 2 éve szültem, akkor még lehetett.
2013. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm... :( Ez szomorú... :(

Anyagilag igen megterhelő nekünk orvos +szülésznő, főleg , hogy a párom váratalanul munkanélküli lett 2 hónapja. Most lett munkahelye, de a pici tartalékunk eléggé megcsappant a két hónap alatt. De őszinte leszek: félek úgy szülni menni, hogy ne legyen ott olyan ember akiben megbízok. Nincs jobban amit gyűlölök mint amikor kiszolgáltatott helyzetben vagyok.S azt hiszem ennél kiszolgáltatobb hylezt nem is létezik. Ezen könnyítene nagyrészt, ha fogadnánk vkit.. De nem tudom mi legyen .. Teljesen tanácstalan vagyok... :(

2013. ápr. 24. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Én is csak szülésznőt szerettem volna fogadni, mert a dokira nincsen pénzünk. De sajnos nem lehet. Szerintem ezen ne stresszelj hogy nincsen se orvosod se szülésznőd, mert lesznek ott reméljük jó fej dokik és nővérek akik segíteni fognak minket. Valahogy ki fog jönni a pici :) Mikorra vagy kiírva? Én július 10-re és én is tatabányán fogok szülni. Nem olyan rossz az a kórház.
2013. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Fogadtam dokit, most keresek szülésznőt.. Megoldjuk. Első gyerkőc, 10-et úgysem áll szándékomban szülni, úgyhogy kiszorítjuk a rá valót.

Júli 27.-re vagyok kiírva. :)

2013. máj. 15. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!