Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetes kismami vagyok. Ha...

9. hetes kismami vagyok. Ha orvost szeretnék fogadni, mit gondoltok mikor tegyem ezt meg, már a "legelején" vagy várja a 16. -18. hétig. És ha fel is fogadom illik neki mindjárt "hálálkodni" vagy elég a szülés után?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Az orvos fogadást, hogy gondoltad? Mert szerintem ha már most akarsz fogadni, akkor a magánrendelésére kell járni és ott ugye fizetni kell. Én havonta járok magánba a dokimhoz, 6000Ft a vizsgálat, de nagyon türelmes és nyugodtan lehet tőle bármit kérdezni, nem ráz le és nem bunkózik. Plusz van uh is nála és csak a kötelező vizsgálatokra kell a kórházhoz mennem.

Előre "hálálkodni" semmiképp sem célszerű, csak a szülés után aszerint, hogy mennyire voltál az orvosoddal elégedett!

2009. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha minnél elöbb eldöntöd, hogy kinél akarsz majd szűlni, mert aztán menetközben ismered meg az orvosod mentalitását,hozzállását és ha valami miatt mégsem bíznád rá magatokat akkor még tudsz váltani, én így jártam és a 24. héten váltottam orvost, mert akihez elötte jártam még a nevemet sem tudta megjegyezni.

És megkell, hogy mondjam nagyon jól tettem, hogy váltottam, úgyhogy minnél elöbb fogadj dokit ha tehetd.

2009. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még kicsit korai "megfogadni" az orvost. Én végig egy dokihoz jártam, de kb. csak a 30. héten mondtam, hogy szeretnék nála szülni. Így is lett, a szülésig nem fogadott el pénzt, apró ajándékokat vittünk neki, bon-bon, bor, házipálinka, ezeknek szemmel láthatóan örült, de a pénzt csak a szülés után varratszedéskor adtam oda amikor már jöttünk haza a kórházból. Második babámat várom, de nem is volt kérdés, hogy kinél szülök, egyből őt hívtam és a nevemen szólított ismét, nagyon rendes doki.


Boldog babavárást!

2009. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes minél előbb.

Nekem pl. nagy mázlim volt, mert a dokinál, akit felkértem, én voltam az utolsó kismama, akit fogadott, annyian szerettek volna nála szülni.

2009. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. A doki az nem kérdés, nagyon régóta van orvosom, akihez magánrendelésre járok, ha valami gondom van. Szerintem nagyon jó orvos. Csak azt nem tudtam eldönteni, hogy mikor mondjam neki azt, hogy legyen az orvosom. Vagy ilyenkor ez egyértelmű? Ő állapította meg a terhességemet is és hozzá fogok menni jövő héten ultrahangra is.
2009. szept. 26. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb minél előbb. Én tavaly jártam úgy hogy halogattam hogy van még idő arra , aztán 10 hetesen kórházba kerültem és szó szerint a kutya sem foglalkozott velem, mivel nem volt dokim. Aztán a folyosón sikerült megbeszélnem az orvossal akit szerettem volna megfogadni. Utána minden nap megnézett. Nyugodtan beszéld meg vele már most hogy szeretnéd, ha ő gondozna a terhesség alatt és nála szeretnél szülni. Ha magánrendelésre mész azt fizetni kell, külön nem kell "hálálkodni" majd a szülés után.
2009. szept. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!