Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fel lehet húzni a sima (nem...

Fel lehet húzni a sima (nem kismama) farmert nagy pocakkal?

Figyelt kérdés

Lassan tervezzük a kisbabát és van egy farmer ami nagyon tetszik,meg szeretném venni,de a férjem szerint felesleges,mert pár hónap múlva nem tudom majd felvenni.

Inkább most már ne vásároljak új ruhákat?



2013. ápr. 24. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha még csak terveztek, akkor nyugodtan vedd meg, ugyanis lehet, hogy még több év, mire sikerül a terhesség.


De ha terhes leszel is, az elsö 2-4 hónapban nyugodtan tudod hordani, félidö elött nem nagyon látszik a terhesség. Meg szülés után is fogsz még farmert hordani.


négy gyerekes anya

2013. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megveheted, mert a terhesség nem sikerülhet pont akkor ahogyan az első is írja.

Plusz hordhatod a hasad alatt is ha az elejét kicsit letűrőd, a szomszéd lány így hordta terhessége alatt a farmerjait.

2013. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hamar elkezdtek szorítani a nadrágok, ha nem akartam volna titokban tartani a 12. hétig a terhességet, akkor már a 9. hét környékén kismama nadrágot vettem volna fel. Nem híztam különösebben, de a méhem és a környéke hamar elkezdett kiemelkedni. De van olyan kolléganőm, aki a 20. hét után kezdett el kismamanadrágot hordani.
2013. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet mivel én is igy hordtam nem gomboltam be és lehajtottam,hogy ne nyomja a hasamat.
2013. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam hordani a cipzáros farmereim már elég korai időszaktól, mert kényelmetlenek voltak. Viszont jó lesz az a farmer szülés utánra is, ha visszafogysz.
2013. ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy nálad hogy megy a hízás, hogy oszlik el. Lehet, h már az első hetekben rádmegy 3-4 kiló és az már pont elég ahhoz, h combban és fenékben szorítson.

Én megvenném. 10 hónapja nem jön a baba és ki tudja, még meddig nem. Na most akkor ne évekig ne vegyek semmit?

2013. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van, aki a visszafogyás után tudja hordani a régi nadrágjait. De olyan is van, aki hiába fogy vissza, a csípője már kiszélesedett így nem megy rá ugyanaz a farmer, sőt megkockáztatom, h az a fazon már nem is áll jól, amit nemterhesen hordott.
2013. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

LEhet,hogy megveszem,max majd eladom,ha már nem jön rám! Azért próbálok pozitívan gondolkodni és remélem,hogy pár hónap múlva sikerül teherbe esnem,mert egyszer már sikerült nagyon hamar,de sajnos vetélés lett belőle,igaz akkor még át sem gondoltam ezt a ruha témát,mert én is azt hittem,hogy lehet,hogy évekbe telik mire sikerül.Most viszont kapok majd gyógyszert és meg is marad a baba,úgyhogy bízok a legjobbakban!

Köszi a válaszokat,szerintem majd megpróbálom ezt a visszahajtós megoldást!

2013. ápr. 25. 08:48
 9/15 anonim ***** válasza:

Én biztos megvenném ha nagyon tetszik, mostani terhességemnél 3 hósan is vettem egy új kordnacit mert nagyon tetszett, majd hordom a baba után.

Egyrészt elég sokáig tudod hordani majd (én most 2. babánál kb. 16 hetes koromig tudtam hordani a normál nadrágjaimat, utána is tudtam volna bandázzsal vagy visszahajtva de nekem nem kényelmes ez a megoldás), másrészt nem maradsz örökre terhes. :-) Az sem törvényszerű hogy annyit hízzál hogy ne tudd hordani utána, én előző szülésem után 1 héttel már a normál cuccaimat hordtam. Szóval ha nagyon tetszik szerintem vedd meg.


38+6 hkm

2013. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nyugodtan vedd meg :)


én a 6. hónap végéig tudtam hordani a farmerjaimat, utána is csak azért cseréltem le, mert már meleg volt és átáltam kismama szoknyára/ruhákra és vékonyabb anyagú kismama nadrágra.

2013. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!