Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HélloMami Kismamaruha Outlet?...

HélloMami Kismamaruha Outlet? Érdemes elmennem? WestEnd-be mennék, elég messze van nekem, ezért is kérdezem megéri-e elindulni? Sima kismama farmer nadrágot szeretnék venni, meg egy két kismama felsőt.

Figyelt kérdés
Szóval Hellomami Kismamaruha Outlet:)
2013. febr. 14. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ott téli kabátot néztem ami 19000 Ft volt én szerintem drága cuccok vannak és nem annyira divatosak.

De lehet neked szerencséd lesz.

2013. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én itt vásároltam be!

Sok mindent vettem a 14hét környékén (addig kényelmesek voltak a régi cuccaim, farmerjaim is!Most a terhességem végénél járok, és még mindíg tudok mindent használni!

Kedvencem a tappancsos póló!Mindenhol megcsodálták rajtam, megkérdezték, hogy hol vettem... :)

Mondjuk mikor Én vettem akkor ebből hosszú újjú változat volt csak, mert kezdődött az ősz, de most látom a rövid újjú fazon is aranyos!


[link]

2013. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Majd én is tervezek menni a HelloMami-ba körülnézni.

Én eddig 3 nadrágot vettem, egyet a Kismama Divatban az Oktogonnál ( [link] ) -> 8000-ért, kettőt pedig a C&A-ban (Pólus Centerben és Árkádban) -> egyik 9000 Ft volt, a másik pedig 11.000. A legdrágább volt a legjobb mind anyagban, mind stílusban (a kismama nadrágok vagy fent gumisak a mell alatt, vagy csípő alatt és általában belül, tehát a méretbeállítás után a gombok és a felgyűrődött gumi hozzáér és nyomja a bőrödet, de a 11.000 Ft-os C&A-s kívülről állítható, rejtetten és roppant praktikus!).

Még el szeretnék nézni a B.boom-ba (ez a Lövőház utcában van, a Széna térnél kell leszállni és a két Mammut között besétálni).

De rendeltem kismama bandázst és pulcsit a Bon Prixből - hát azzal sem vagyok teljes mértékben megelégedve.

Remélem segítettem a válaszommal. :)

2013. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! En ott vettem azt a 3 kismamafelsomet amim van :P Nincs tul sok divatos cucc, olyan mint egy turi hogy ki kell fogni a jo darabokat, de en nagyon olcson vettem oket (csak az egyik hasznalt) es pont volt egy gyonyoru uj pelenkazotaska kemeny 3000 forintert, azt is hazahoztam.

Az atlapolos felsok is nagyon jok, a szovetnadragok eleg semmilyenek de a farmerek szepek, van amirol meg sem mondod hogy kismamagatya. En nem vettem, de felprobaltam parat, 4-5ezerert is voltak...

Szoval nekem tetszett, es ha nem gond hogy ami nagyob olcso az hasznalt akkor szerintem megeri elmenni. Esetleg szolj oda telefonon elotte, hogy van-e eppen olyan cucc amit szeretnel, mert eleg picike a bolt, nehogy potyara menj. Az elado nagyon kedves volt, biztos szivesen segit!

2013. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek a boltnak van a Visegrádi utcában is egy üzlete nagyon közel a Westendhez. Ott sokkal olcsóbbak a ruhák mint a plázában.
2013. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem találtam ott olyat, ami jó lett volna, de biztos, hogy ki lehet fogni jó cuccokat is. Tényleg olyan, mint egy turi.

Én az iomammában találtam jó cuccokat, viszonylag olcsón (Nagy Lajos király útja, Király udvar.)

2013. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!