Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáradt vagyok, álmos vagyok,...

Fáradt vagyok, álmos vagyok, gyenge vagyok napok óta megy a hasam terhesen, szerintetek ellanyhulok ha megengedem magamnak hogy 2 órahosszát alszom délután?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is! Aludj nyugodtan, míg megteheted! Ha megszületik a baba, úgyse lesz rá lehetőséged!:)

Meg amúgy is elmúlik ez a "fáradt" időszak! Indulás aludni!:)

2013. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A mi családunkban ha van rá idő és lehetőség, akkor mindig alszunk délután. Mindenki. Nem vagyunk lanyhák, ez nem attól függ.
2013. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha napok óta megy a hasad, azért az annyira nem normális.

Valószínűleg beszedtél egy vírust, arra meg figyelni kéne. Tudom, hogy terhes vagy, de ilyenkor kéne egy pár napot diétázni, főtt krumpli, párolt rizs, keksz, sok folyadék és probiotikum, ameddig nem megy át rajtad.

Ha nem múlik, akkor orvoshoz kell vele menni, mert akkor lehet egy komolyabb vírusos vagy bakteriális fertőzésed is. Még az is lehet, hogy pont ha valóban vírusos fertőzésed van, akkor pont attól vagy ilyen fáradékony.


De egyébként ha nem vagy beteg, de fáradt vagy, nyugodtan dőlj le és pihenj!:)

2013. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is van amikor szundizom vagy 2 órácskát délután,és mégsem vagyok ellanyhulva :) Nyugi,ennyitől nem lesz semmi bajod sem :) Ha a terhesség elején vagy,akkor azért vagy fáradt,mert ilyenkor ez természetes,ha pedig a vége felé vagy,akkor pedig azért pihenj délutánonként,mert az éjszakai alvás már egyre nehezebb és ha esetleg este indulna be a szülés és nem szundiznál egy kicsit,akkor aztán fáradtan mehetnél szülni,ami szerintem csak megnehezítené a szülést..én ezért is alszom kicsit,ha érzem,hogy fáradt vagyok d.után,mert éjszaka már csak forgolódok,és napközben tudok pihentetőbben aludni,és nem akarok álmos-fáradtan menni szülni :)

Boldog babavárást és könnyű szülést neked :)


38+2 hkm

2013. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Napok óta megy a hasam bármit eszek vagy iszok pár óra és átszalad rajtam akár víz formájában is. Bár már jobb mert eleinte hirtelen ittam , nagyon szomjas voltam és 2 óra alatt megittam 1 liter vizet és pisilnom nem is kellett tőle csak annyit éreztem hogy fel vagyok fújódva mint a lufi menni alig bírok és nem emésztettem meg.

Arra gondoltam egyből hogy leállt a vesém, mert csak szinte székletként távozott a folyadék is.

Este amikor hirtelen oldalra fordultam hanydat fekvésből egy hatalmas nagyot lötyent a hasam és mintha megnyílt volna a bélcsatornám és özömlött volna bele a gyomromból a folyadék, minden egyes fordulásnál.

Azt mondja anyósom azért megy a hasam ,mert naponta több liter tejet iszok meg forralás nélkül hidegen.

De annyira kívántam, jó lehet hogy túlzásba vittem de jól esett.

Szerintetek?

2013. ápr. 25. 13:41
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha napok óta ennyire megy a hasad már rég az orvosnál kellene lenned a kiszáradás veszélye miatt mert így veszélyezteted a kisbabádat is és magadat is... :/

Legalább a háziorvosodat hívd fel, hogy mi legyen.

Lehet hogy kórház és infúzió.

Terhesen ilyesmivel nem szabad játszadozni.

2013. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy délután alszol 2 órát, én is szoktam, majdnem minden nap. Szükségem van rá, és kész :)

Viszont a hasmenéssel fordulj orvoshoz gyorsan.

25 hkm

2013. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ha aludni szeretnél, aludj, azzal csak jót teszel.

A tejjel valóban vigyázz, ennyit nem szabad inni. Próbáld ki, hogy nem iszol két napig, sztem rendbe jössz. Folyadékpótlásra ügyelj, ha nem múlik menj orvoshoz.

2013. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És legalább házi tejet ittál forralás nélkül? A bolti minden csak nem tej azt nem is kell forralni de abból sem szabad ennyit inni ilyen rövid idő alatt. Tényleg ne igyál tejet legalább 2-3 napig. Helyre fogsz jönni akkor hamar.
2013. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hasonlóan voltam két hétig, mint te. Olyan hasmenésem volt, mint ha kinyitottam volna a csapot, és nem bírtam felkelni a fáradtságtól. Kiderült, hogy komoly vashiányom van. Mióta szedem, (mivel ez hasfogó is), a székletem pont normális, és kicsivel több az energiám is. Nem tudom, neked mi lehet, de saját tapasztalatom ez :) nézesd meg a vasad! :) 10hkm
2013. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!